środa, 13 stycznia 2010

329. Losowanie nr 22


Zdjęcie u góry jest do kitu, ale musicie wybaczyć, bo... moje umiejętność fotografii w warunkach sztucznego oświetlenia niestety są zerowe :-/ Nie lubię i nie umiem robić zdjęć w pomieszczeniach, gdy noc i zima za oknem [przepraszam, że tak późno ogłaszam wyniki, niestety ogrom obowiązków zawodowych mnie ostatnio przerasta]. Nie o tym jednak dzisiejszy post! Oto rozwiązanie konkursu nr 22. Książka Szeptem Becki Fitzpatrick powędruje do...

===> pszczola

Gratuluję! :-D
Zapraszam na mojego maila [jest u dołu strony] do sfinalizowania konkursu – potrzebny Twój adres, żebym mogła wysłać od siebie stempelek, a Wydawnictwo Otwarte z Krakowa książkę [mała zmiana logistyczna]. Oczywiście, jak zawsze solennie zapewniam, że tu na blogu jestem osobą prywatną, a Twój adres jest bezpieczny!

= = = = =

Za miesiąc luty, czyli Walentynki ;-D zatem będę miała do rozdania książki dla miłośników... ale czego? Dowiecie się za miesiąc :-D Zapraszam!

PS.1. jeśli do kogoś nie dotarła książka z poprzedniego konkursu, proszę o maila.
PS.2. jedna osoba z wygranych z poprzedniego konkursu nie skontaktowała się ze mną, ale ponieważ Wasze maile w większości nie zawierały nicków, to nie wiem, któż to taki ;-D Najprawdopodobniej Amalena, ale... Proszę o kontakt!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

gratulacje! :)

Kardamonowa pisze...

Gratuluję ;)

pszczola pisze...

Dziękuję za gratulacje :) Książka jest w trakcie czytania, podzielę się wrażeniami :)) a stempelek przecudny :)