sobota, 29 czerwca 2013

640. Losowanie nr 67

Początek wakacji! :-) Co prawda nie dla mnie, ponieważ mój urlop wypadnie dopiero na przełomie września i października [z wyboru, bo - jak wiecie - nie cierpię upalnego lata... :-/ ]. Planów specjalnych jeszcze nie mam, czasu trochę jest, by się nad tym zastanowić, ale cieszę się z jednego - Poznań opustoszeje... ciut! ;-) Liczę na więcej ciszy i spokoju w komunikacji miejskiej, nieco przestrzeni na ulicach... itp. itd. Mało to "społeczne" z mojej strony, ale cóż... lekkie objawy „zespołu Aspergera”.

Ale nie o tym dziś będzie oczywiście mowa! :-) Na początek, jeszcze zanim oficjalnie ogłoszę zwycięzcę konkursu nr 67, chciałabym podziękować wiernym Czytelnikom mojego bloga, że wciąż tu są i mnie wspierają. Bardzo Wam wszystkim dziękuję!!! ...i jak widać na fotce u góry, wyłoniłam już dzisiejszego zwycięzcę. A jest nim:

- - - cyrysia

...której serdecznie gratuluję wygranego pakieciku - książka i płyta DVD Droga do przebaczenia!

Obowiązkowy przypis ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki pakietu. U dołu strony znajduje się adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę go podesłać. Jednocześnie zapewniam, wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.


Zapowiedź: przez okres wakacyjny nie chce się raczej wytężać umysłu ;-) dlatego zaproponuję Wam lekturę prostą, radosną, niewymagającą po prostu udziału szarych komórek ;-) Taka lektura też potrafi być piękna! Wszystkich konkursowiczów zapraszam za miesiąc!

7 komentarzy:

natanna pisze...

Na blogerrze co trochę coś jest nie tak.

cyrysia pisze...

Bardzo, bardzo dziękuje. Cudowna niespodzianka na początek wakacji.
Pozdrawiam serdecznie i już ślę swoje dane ;-)

eniutek pisze...

Dziękuję za zabawę :) i pozdrawiam

Avrea pisze...

Gratuluję Zwyciężczyni :) dziękuję za zabawę :)

Monia Fioletowa pisze...

Gratulacje ;)))

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanej, ma nową książkę na wakacje ;-)

schizma pisze...

Też miałam nadzieję, że z nadejściem wakacji zrobi się trochę luźniej w łódzkiej komunikacji miejskiej, ale zmienili rozkłady, jest mniej tramwajów i ścisk (przynajmniej rano) zrobił się jeszcze większy. A do tego remonty, remonty wszędzie ;)

Takie tam narzekanie, wybaczcie ;)