sobota, 30 listopada 2013

655. Losowanie nr 72

Na początek chciałabym złożyć podziękowania... Dla wszystkich, którzy o mnie pamiętają i wciąż tu, do Zacisza wyśnionego..., zaglądają! :-) Również wszystkim tym, którzy piszą do mnie pokrzepiające maile – bardzo Wam dziękuję! Miód na moje serce... I dla barbaratoja – za absolutnie cudowny prezent od serca: biały ażurowy, ręcznie robiony bieżnik na moje biureczko [pokażę go w święta – będzie dobra okazja :-) ]. Dziękuję stukrotnie!

Ale wróćmy do najważniejszej nowiny tego dnia. Losowanie nagrody w kolejnym konkursie już się odbyło! :-) Pakiecik – najnowsza książka Murakamiego i różowy notesik Leuchtturm1917 – polecą do...

- - - natanna

Serdecznie gratuluję zwyciężczyni!
Dołączam jak zawsze, obowiązkowy już przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A w grudniu, miesiącu świątecznym i – dodatkowo jeszcze! – jubileuszowym dla mojego bloga, zapraszam na... dwa konkursy! :-D Pierwszy będzie niespodzianką – musicie śledzić zimową obrazkową, codzienną wyliczankę; drugi odbędzie się tradycyjnie pod koniec miesiąca i będzie urodzinowym prezentem ode mnie dla Was – moich Czytelników. Blog Zacisze wyśnione... dnia 25 grudnia skończy sześć lat! :-D Z tej okazji uszykowałam sporych rozmiarów słupek książek różnych do rozlosowania. Zapraszam!

11 komentarzy:

Chabrowa pisze...

Gratuluję :)

aldia arcadia pisze...

gratulacje

Moje książki pisze...

Gratulacje :-)

natanna pisze...

Po prostu nie wierzę. Aż mi serce drgnęło. Dzisiaj już druga dobra niespodzianka.
Dziękuję losującej.

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanej!
Czekam na następne rozdania.
to prawie niemożliwe,że to juz 6 lat, gratuluję. Ja tez już tak długo bawię się blogowaniem !
pozdrawiam Basia

Gwinoic pisze...

Gratuluję i dziękuję za zabawę:)

Anita M pisze...

serdecznie gratuluję:)
Miła zabawa:) dziękuję:)

Avrea pisze...

Gratuluje i dziękuue za zabawe Gartuluje tylu lat zycząc następnych

eniutek pisze...

Gratulacje dla szczęściary :) i pozdrawiam

nunachopin pisze...

Serdeczne gratulacje. Pozdrawiam prawie zimowo. ;)

dziurka pisze...

Gratulacje dla Natanny i dla Ciebie również. Barbaratoja mówiła mi, kiedy się spotkałyśmy w realu, że szykuje dla Ciebie taki prezent, nie mogę się doczekać aby zobaczyć jaką serwetę zrobiła.