sobota, 7 grudnia 2013

662. Losowanie nr 73

Na zdjęciu: Nie widać zbyt dobrze, ale talentu do robienia zdjęć w pomieszczeniach raczej nie mam ;-) W każdym razie w tle - bieżnik podarowany mi przez barbaratoja [ręcznie robiony! cudo! ależ masz talent, Barbaro! :-)], której raz jeszcze serdecznie dziękuję za świąteczny prezent!


Z samego rana wybrałam się na dłuższy spacer, bo jak tu nie skorzystać z absolutnie pięknej pogody: biały świat się zrobił po wczorajszej późnopopołudniowej i całonocnej śnieżycy; wiatr wciąż dmie, ale nie świszczy w szparach okien i nie dokucza już tak dotkliwie jak wczoraj; słońce wyjrzało; niebo zrobiło się błękitne i tylko kłębiaste chmury dość szybko przepływają nad głową... i dzięki temu – błyskom promieni słonecznych o szyby – nawet blokowisko nabrało uroku ;-) Po powrocie gorąca kawka, świeże bułeczki na śniadanie, lektura gazetki [błyskotliwy, mądry wywiad ze Stanisławem Tymem w dzisiejszym wydaniu „GW” – polecam!]... Żyć nie umierać! :-D Ale, ale... czekacie przecież na rozwiązanie konkursu, a ja się tu rozpływam nad dobrym samopoczuciem ;-) Oto nick osoby, której los dziś sprzyjał: opowiastka Elsy Beskow poleci do...

- - - coco.nut

Gratuluję! :-D
Dołączam jak zawsze, obowiązkowy już przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A teraz wyganiam was na dwór, raz, raz... ;-) na spacer lub na zabawy w śniegu! Bałwana trzeba ulepić! ;-D

7 komentarzy:

Marzena pisze...

Gratuluję!A bieżnik masz faktycznie godny pozazdroszczenia :)

Chabrowa pisze...

Gratuluję

dziurka pisze...

I ja gratuluję.
Na dwór nie wychodzę, wolę blogi przeglądać w tę śnieżycę.

barbaratoja pisze...

Gratuluję!
Ja , gdy tylko wyjdę na dwór skieruję się do biblioteki, robię tak zawsze po losowaniu u Ciebie.
Buziaki!

pomieszane-poplątane pisze...

Gratulacje:)

Avrea pisze...

Gratuluję !

coco.nut pisze...

oooooo, dopiero zobaczyłam, bo mam zaległości blogowe i nadrabiam, ale się cieszę z tej wygranej!!! ogromnie!!!