sobota, 28 czerwca 2014

704. Losowanie nr 81

Ten tydzień minął mi błyskawicznie. Wczoraj, jadąc do pracy nieco później niż zwykle – bo dopiero około godziny ósmej ;-) ...zaspałam, ot co! – zauważyłam grupki młodzieży w galowych strojach [czyli lśniąco biała bluzeczka i granatowa spódniczka czy spodnie, do tego wyglancowane lakierki i kwiatek w dłoni ;-) Zupełnie jak za moich czasów! ;-D Nic się nie zmieniło!] i dopiero w tej chwili dotarło do mnie, że oto kończy się rok szkolny, a zza rogu kukają do nas letnie wakacje! :-) I żeby dobrze rozpocząć ten wesoły czas odpoczynku, wybrałam się dziś – po raz pierwszy po około 30 latach! – na działkę moich dziadków, w odwiedziny do wujostwa, które wciąż spędza tam całe lato, często nawet od maja do października, oczywiście przy sprzyjających warunkach pogodowych. Skromne fotki pokażę później :-)

A konkursowo już po losowaniu! Na zdjęciu widać dwie karteczki z nickami osób, które zwyciężyły w muzycznej odsłonie cyklicznego konkursu. Poniżej dla formalności podaję, do kogo polecą książkowe pakiety:

- - - Malineczka74
- - - Kardamonowa

Gratulacje! :-)
Dla przypomnienia: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. W tytule maila lub w samym mailu proszę umieścić swój nick – bardzo mi to ułatwi rozpoznanie osoby. Jednocześnie zapewniam, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki podarunków z danego konkursu”.