środa, 31 grudnia 2014

730. Rozdanie nr 87 - jubileuszowe

Ostatni dzień roku 2014... Typowych podsumowań nie będzie ;-) – bo jaki ten rok był, każdy z nas wie najlepiej – a życzenia na nowy złożę Wam nieco później, bo teraz czas na rozdanie jubileuszowe!

Zanim jednak przeczytacie, do kogo polecą pakiety książkowe [zresztą i tak już wiecie – patrz: fotka u góry ;-D ], chciałabym wszystkim podziękować: za to, że wciąż na ten mój senny od kilku lat blog zaglądacie, za liczne urocze komentarze, za wierszyki, za porady, za maile miłe i te nieco mniej [dopingują mnie!], za przesyłki małe i duże... po prostu za to, że jesteście! To dla mnie bardzo bardzo dużo znaczy, zwłaszcza teraz, gdy mnie wena opuściła i nie chce wrócić...

Dziękuję!!!

Poza tym zajrzałam dziś w statystyki bloga, czego zwykle nie robię, bo boję się, że coś popsuję ;-) No taki ze mnie demon techniki! ;-D Z ogromną przyjemnością zanotowałam, że mam 174 osoby obserwujące mój blog! O choinka! Super! :-D Zwykle trafiają do Zacisza wyśnionego... osoby szukające bloga po nazwie, a zatem osoby wiedzące, że szukają konkretnie tego bloga – bardzo mi miło, że jestem pamiętana! Z innych słów kluczowych: irysy, weranda, domowe zacisze, piernikowa chata, królowa śniegu... Ciekawe, ciekawe... Postem, który był najczęściej odwiedzany jest nr 289. Wianki i stroiki z dnia pierwszego listopada 2009 roku – miał aż 4430 odsłon! [dla porównania – kolejny w statystyce to nr 52. Werandy, ganki, tarasy z dnia 29 kwietnia 2008 roku z – zaledwie ;-) – 1165 odsłonami]. Drugim krajem po Polsce, z którego google generuje ruch na moją stronę są Stany Zjednoczone, a kolejne to Rumunia [mam nadzieję, że kiedyś tam zawitam - Stasiuk pięknie pisze o tym miejscu; poza tym ta magia – nawet samych nazw! – Siedmiogrodu i Transylwanii... ;-)], Rosja [potężna i piękna - uwielbiam dostawać kartki z tego kraju], Niemcy [byłam, widziałam całkiem spory „kawałek” i na pewno wrócę - to jedno z moich ulubionych miejsc na ziemi, zwłaszcza Stuttgart i okolice, Heidelberg, Tybinga, Drezno...]. Mam nadzieję, że i im się podoba mój blog ;-)

Dziękuję!!!

I wróćmy do obowiązków... Poniżej dla formalności podaję nicki osób, do których polecą książki:

- - - zaczytana-w-chmurach
- - - czokapu
- - - ewarub
- - - Dorfi
- - - weronika
- - - Joanna
- - - Mulinka Kordonkowa

Serdeczne gratulacje!!!
Dołączam jak zawsze, obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A co dalej? Szczerze mówiąc, nie wiem... Blog będzie istniał, skoro już się zadomowił w sieci. ;-) Konkursy będą, bo wciąż mam [rosnące] stosiki książek do rozdania. Czy będą nowe posty? Chciałabym, by były, a na pewno się postaram! Obiecuję! ;-) Raz jeszcze dziękuję Wam za ten rok!!!

13 komentarzy:

bestyjeczka pisze...

Dziękuję za emocjonującą zabawę!
Podsumowanie bardzo ciekawe, zwłaszcza ta królowa śniegu. Pozdrawiam i do siego roku!

Avrea pisze...

gratuluje
do siego Roku!

Avrea pisze...

gratuluje
do siego Roku!

cyrysia pisze...

Gratuluje wygranym, a Tobie życzę wszystkiego najlepszego! Oby nowy rok przyniósł jeszcze więcej pasji i dobrych lektur ☺

ewarub pisze...

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Taka miła niespodzianka na pierwsze dni Nowego Roku!

Twojego bloga, obserwuję, czytam każdy post i nie wyobrażam sobie, żebyś przestała nam tu pisać!

Dobrego, zdrowego i spokojnego 2015! :-)

barbaratoja pisze...

Skąd ja wiedziałam,że ten konkurs nie dla mnie i odwiedziłam bibliotekę ;-)
Gratuluję wylosowanym.
Kartki tylko z Rosji czy również z krajów skandynawskich, wybieram sie tam w sierpniu. Jeszcze dużo czasu a ja już przeżywam ;-)

Moje zaczytanie pisze...

Gratuluję serdecznie dziewczętom.
A sympatycznej właścicielce Bloga dobrego 2015 Roku.......pomyślności wszelakiej.....życzę.

Beata Wieczorek pisze...

Gratuluję szczęśliwcom!
Szczęśliwego Nowego Roku :)

aeljot pisze...

I ja dziękuję za ten rok. I życzę chęci do blogowania w kolejnym :)

milka pisze...

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

weronka pisze...

Nie mogę uwierzyć, że wygrałam.
Dzięki, pozdrawiam i wszystkiego dobrego :)

Marzena pisze...

Rozdanie przegapiłam,ale Tobie życzę wspaniałego Sylwestra i cudownego roku 2015

el pisze...

dziękuję za zabawę i gratulacje dla dziewczyn . Tobie zaś życzę pogody ducha i nieustajacej weny w Nowym Roku