sobota, 29 sierpnia 2015

761. Rozdanie nr 95

Wolna sobota! Nareszcie!!! ;-D Przede mną ostatni tydzień przed długo, z utęsknieniem już wyczekiwanym urlopem... Hurra! To będzie intensywne pięć dni w wydawnictwie – muszę wysłać do druku jeszcze kilka książek tzw. „targowych”. Tak, tak... Targi Książki w Krakowie odbędą się „dopiero” pod koniec października, ale my, wydawcy i drukarze, to właśnie teraz mamy pełne ręce roboty, a niespodzianek wydawniczych zapowiada się od groma i ciut-ciut... Ale nic nie zdradzę – wydawcy lubią zaskakiwać w dzień otwarcia targów! ;-) Zawsze cieszy mnie ten busy busy okres w pracy – ostatnie chwile, by zdecydować: „Wydajemy to/drukujemy/promujemy, czy przesuwamy na nowy rok?”. Chciałoby się wydać jak najwięcej, no ale ani czasu, ani sił, ani tym bardziej miejsca w drukarniach już nie ma... ;-) Ale cierpliwości... Dziś jest dzień rozdania książkowego, a nie czas na narzekanie, że ma się za dużo do roboty! ;-D Cieszę się, że znacie kolorowanki – to naprawdę sympatyczna moda, tyle wzorów do wyboru, a do tego odszukiwanie pudeł z kredkami z czasów dziecinnych... ;-) „Zabawa na 102”! Jak widać na obrazku u góry, już wiadomo, do kogo polecą pakieciki z książkami. A są to:

- - - Zakręcona♥
- - - ashess
- - - weronka

Jak zawsze, gratuluję serdecznie!!! :-)
Dołączam od razu obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

Komu się nie udało w tym miesiącu, zapraszam do księgarń ;-D ale i we wrześniu tu, do mnie na blog – też będą książeczki do kolorowania dla dorosłych, zwłaszcza pewna piękna nowość, która zaciekawi... ornitologów! Ale też oczywiście zaproponuję coś do czytania! Co? Zastanowię się... ;-)

11 komentarzy:

CzarnyKot pisze...

Gratuluję Losowankom :-), a Tobie życzę miłego wypoczynku urlopowego :-), te kilka dni do urlopu na pewno szybko zleci;-)
pozdrawiam serdecznie

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym, szczęściary !

Snafu pisze...

Gratuluję! I udanego urlopu życzę :)

Elunia pisze...

Gratuluję wylosowanym, a Tobie życzę udanego urlopu :)

ewarub pisze...

Gratuluję wygranym! :-)

Zaciekawiłaś mnie tą ornitologiczną książeczką - czekam niecierpliwie na szczegóły!

cyrysia pisze...

Gratuluję!

Anita M pisze...

Gratuluję tego szczęścia:)) nagrody były cudowne:))

Olajda pisze...

Gratuluję ☺

Aurelia pisze...

Gratuluję :)

Uouo Uo pisze...


thank you

سعودي اوتو

Avrea pisze...

gratuluje