czwartek, 31 grudnia 2015

783. Rozdanie nr 100 - jubileuszowe


Kochani moi Czytelnicy! Dziękuję serdecznie za wszystkie przemiłe wpisy, życzenia i słowa otuchy związane z rocznicą istnienia bloga Zacisze wyśnione... Miło mi przeogromnie! :-) Postaram się, jak do tej pory, nie zawieść zaufania i w nowym roku pokazywać kolejne, nie tylko artystyczne, filmowe i książkowe ciekawostki, ale także moje fotki ;-) z przyrodniczych wypraw. Dziękuję raz jeszcze!

= = = = = = = = =


Jak widać na fotce u góry, jest już zwycięzca książkowego konkursu numer 100 - jubileuszowego z okazji 8. urodzin bloga. A jest nim...

- - - Sardegna

...której gratuluję serdecznie! :-)
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.


= = = = =
I jeszcze PS, powtarzany drugi raz, niestety :-/ : Czekam wciąż na adresy wysyłki od dwójki zwycięzców październikowego rozdania - A. Bily i Unknown. Przytupując niecierpliwie, acz radośnie!, książeczki czekają. Proszę, odezwijcie się! :-)

6 komentarzy:

magdalenardo pisze...

Brawo Zuza!
Strasznie się cieszę, że udało Ci się wygrać :)

Moje zaczytanie pisze...

Wielkie gratulacje.

barbaratoja pisze...

Gratuluję , szczęściara !

KoralikiBeaty Beata pisze...

gratuluje zwyciezczyni :)

Małgoś 13 pisze...

Gratuluję zwyciężczyni i dziękuję za zabawę.

el pisze...

gratulcje