niedziela, 24 stycznia 2016

785. Zimowe sweterki ;-)


Ilustracje © Julia Selina

Znalezione w sieci. Wiele nie powiem, bo nie pamiętam już rosyjskiego ;-) ale rysunki bardzo mi się spodobały. Pomysłowe, co? ;-) Jeszcze tchną świątecznym, zimowym nastrojem, co mnie cieszy po tym strasznym początku roku :-/ Cudowny Bogusław Kaczyński zmarł... Ryczałam jak bóbr, bo go bardzo bardzo szanuję i będzie mi brakować jego wiedzy, polecanek, ciepłego głosu i komentarzy... Eh, co za życie!

Moje oko wyłapało też na fotkach kredki - to seria Coloursoft firmy Derwent - polecam, też mam takie, choć osobiście preferuję serię Inktense - fantastyczne, jedyne w swoim rodzaju kredki tuszowe, również z tej firmy. Ciut reklamy, ale co mi tam? ;-)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ponieważ jutro chciałabym rozpisać kolejny konkurs książkowy, dziś nadaję jeszcze komunikat, powtórzony kolejny raz niestety :-/ Czekam wciąż na adresy do wysyłki wygranych książek od dwójki zwycięzców październikowego rozdania - A. Bily i Unknown. To ostatni dzwonek!!! Książeczki wciąż czekają. Proszę, odezwijcie się! :-) To samo dotyczy rozdania jubileuszowego, nr 100 z grudnia. Sardegna, śliczny pakiecik skarbów czeka na ciebie, odezwij się, proszę!

13 komentarzy:

ewarub pisze...

Urocze te sweterki! Chętnie bym przywdziała w ten zimowy czas :-)

Moje zaczytanie pisze...

Niestety jesteśmy śmiertelni....ale pozostaje pamięć a po nim jeszcze i jego głos, który nie tylko brzmi nam w uszach, ale ten zapisany.....
sweterku cudne....

pomieszane-poplątane pisze...

Śliczności:) bardzo, bardzo zimowe, a takie cieplutkie i milutkie :)

aeljot pisze...

Obrazki widziałam i zachwyciły mnie podobnie jak Ciebie. Dodatkowo w podobnym klimacie są cudne laleczki Magic Dolls. Ja nawet zaczęłam jedną wyszywać ;)

Czarne Espresso pisze...

Jakie śliczne obrazki. Przeurocze!

weronka pisze...

Ilustracje piękne.
Pana Bogusława bardzo mi szkoda. Dziś trudno spotkać kogoś z taką kulturą i wiedzą.

bestyjeczka pisze...

Cudne, zwłaszcza ten misiu z kubeczkiem mnie rozczulił. Co do kredek, moja wiedza zatrzymała się w podstawówce na zwykłych kredkach, które się śliniło, żeby uzyskać intensywniejszy odcień. A tu proszę, gotowy produkt ;-)

kasiaparkview pisze...

Ciekawe te rysunki. Zastanawia mnie co Ty rysujesz swoimi kredkami...
Pan Bogusław pochodził z mojego miasteczka. To był wspaniały człowiek.

Promyk pisze...

Ależ cudne te ilustracje! Swetry są zabójcze! :)

Sardegna pisze...

Ach! Dziękuję! zupełnie nie zarejestrowałam faktu, że udało mi się wygrać! Jednak dzięki Dobrej Duszy nie przegapiłam tego faktu :) mail wysłałam. Serdecznie pozdrawiam!

Avrea pisze...

sliczne są !
a jak nikt nie chce tych książek to ja chetnie przygarnę ;p

Snafu pisze...

Świetne zdjęcia, bardzo pomysłowe :) Szkoda, że prawdziwa zima do nas zawitała na tak krótko :(

Viola M. pisze...

alez super te notesy ;)