sobota, 27 lutego 2016

790. Rozdanie nr 102


Dzień dobry! ;-) Piękny dzionek za oknem, zauważyliście też? Po tych kilku dniach niskiego, dołującego wręcz ciśnienia [paskudna chandra z migreną itp.], przeplatających się zimowych i „już wiosennych” temperatur, deszczy i wichur... miło powitać lekki mróz i słoneczko. Zatem już za momencik pędzę na spacer z aparatem, bo dobrze jest wykorzystać wolny dzień i takie cudne światełko. Wam też to polecam – wyłączcie to okropne pudło zwane TV, odłóżcie książkę na stolik [nie ucieknie, zapewniam ;-) ] i w drogę, na spacerek, na zwiedzanie, oddychanie pełną piersią...! ;-)

Ale wróćmy do konkursu. Mam coś takiego, często, że jeśli ja znam od lat i lubię jakiegoś pisarza, to wydaje mi się, że wszyscy go znają, a to tak przecież nie jest ;-D dlatego bardzo się cieszę, że mogę polecić wam Paula Austera. Jego książki na pewno są na półkach w bibliotekach, wydawany jest przecież w Polsce już od lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Warto po niego sięgnąć – nie bez przyczyny uznawany jest za jednego z najważniejszych współczesnych amerykańskich pisarzy. Polecam bardzo bardzo!

Na zdjęciu już widać, do kogo poleci losowo wybrana książka Paula Austera plus kolorowanka dla dorosłych i nie tylko pod tytułem Rośliny egzotyczne – z przepięknymi planszami w kolorze i odwzorowaniem do pokolorowania. Ilustracje zaczerpnięto z czasopisma „Curtis’s Botanical Magazine”, wydawanego przez Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew w Londynie. A kto nie ma talentu do kredkowania, ten może sobie książeczkę rozciąć i plansze oprawić i powiesić na przykład w kuchni czy korytarzu – powstanie w ten sposób piękna ozdoba! :-) No i jeszcze wielkie pardon za te olbrzymie kartki z nickami ;-D ale niestety moja drukarka znów ma fochy. Chyba czas najwyższy ją po prostu wymienić na nowszy model! ;-)

A sobotnie rozdanie było szczęśliwe dla:

- - - niebieskości
- - - weronka
- - - maggy rdest
- - - Scathach
- - - incognito

Gratulacje! :-)
Dołączam jeszcze jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A za miesiąc, w marcowym rozdaniu, zaproponuję coś całkiem wiosennego... a może nawet „ogrodowego”... ;-D Zapraszam już dziś!

13 komentarzy:

Moje zaczytanie pisze...

Uuuuuuu! Gratuluję jednak szczęściarom.

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym, po prostu szczęściary !
Pogoda i u mnie przepiękna.Przez okno, bo za oknem zimno !

maggy rdest pisze...

Yuppi!!! Wygralam :) Hurra :) Superowo!!

weronka pisze...

Ale się cieszę :):) Wygrane u Ciebie są jak święto :):)

Scathach pisze...

Cudowna wiadomość, bardzo dziękuję!:))

mlenka pisze...

gratulacje dziewczyny :)

Z tworzonka pisze...

Gratuluję Wygrankom :) Kot i Maleństwo.

incognito pisze...

... ogromnie się cieszę, wielkie dzięki :)

Czarne Espresso pisze...

Gratulacje :)

el pisze...

gratulacje

nunachopin pisze...

Cóż... pozostaje mi pogratulować. ;)

niebieskości pisze...

:) O! jaka miła niespodzianka :) Cieszę się niezmiernie :)
Bardzo, bardzo dziękuję!

maggy rdest pisze...

I doszla przesylka!! Dziekuje!! Slicznie zapakowana, az zal bylo otwierac!! Dziekuje!!