sobota, 30 kwietnia 2016

799. Rozdanie nr 104

Rozdanie numer 104 czas zacząć! Przypomnę, że do mam trzy książki z serii Kroniki Shannary plus urocza książka do korowania. Oczywiście, swoim zwyczajem, do każdej przesyłki dodam małą niespodziankę ;-) Zatem... Oto wysypuję bielutkie karteczki z nickami na pięknym porcelanowym talerzyku... – wszystko widać na zdjęciu – po czym robię merdu-merdu :-D i już wiadomo, że książki polecą do:

- - - Insane Sanity
- - - incognito
- - - zorija

Gratuluję!
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A co w maju? Mam już uszykowaną świetną powieść z pewnego bardzo prężnie działającego wydawnictwa z Poznania [które w tym roku obchodzi swoje 60-lecie istnienia!], z okładką, która mnie zachwyciła. Ale proszę o cierpliwość ;-) wszystko pokażę za miesiąc.

5 komentarzy:

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym !

Czarne Espresso pisze...

Super, gratulacje :)

incognito pisze...

Bardzo się cieszę i dziękuję :D

zorija pisze...

Bardzo się cieszę:)

el pisze...

gratulacje