niedziela, 29 maja 2016

801. Rozdanie nr 105


Niedzielne lenistwo... ;-) nie chciało mi się dziś rano wstawać z łóżka, ale sąsiedzi skutecznie mnie z niego wyrwali - aż w dwóch mieszkaniach na mojej klatce schodowej trwają generalne remonty, i mimo że nowi lokatorzy pilnują się i w dni wolne nie pracują młotami i świdrami, burząc ściany, wyjmując i tnąc metalowe framugi czy wyrywając rury... to i tak hałas jest :-/ Ot, takie życie - każdy kiedyś przeprowadza remont, trzeba wytrzymać ;-) No ale ja tu sobie marudzę, a wy czekacie na wyniki rozdania książkowego numer 105. Jak widać na załączonym obrazku pakiet do czytania i do kolorowania poleci do...

- - - Pasje Violi

Gratuluję serdecznie! :-)
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A w czerwcu... do rozdania będę miała kilka pakietów letnich już czytadełek od poznańskiego wydawnictwa Replika. Zapraszam! :-)

8 komentarzy:

Elunia pisze...

Gratulacje dla Violi :)

barbaratoja pisze...

Violu, gratuluję szczęścia w losowaniu. Miłego czytania i kolorowania.

Czarne Espresso pisze...

Gratulacje :)

Pasje Violi pisze...

ojeny jak sie strasznie ciesze :) hurra ide pisac mejla :)

bestyjeczka pisze...

Dziękuję za zabawę :-)

damar5 pisze...

Gratuluje Violi a Tobie dziekuje za kolejna zabawe,moze kiedys i mnie sie uda :)
poz.Dana

niebieskości pisze...

Gratuluję :)

Promyk pisze...

Violuś, gratulacje! :)Dzięki za kolejną zabawę.:)