niedziela, 26 czerwca 2016

806. Rozdanie nr 106


Na początek pragnę serdecznie podziękować za liczne wpisy! Raduje mnie to bardzo! Dziękuję też raz jeszcze wydawnictwu Replika za ciekawe książki, które Was tu przyciągnęły! No a koty... wiadomo ;-D bez nich nie da się żyć! Czas zatem ogłosić, do kogo polecą pakieciki książkowe.

- - - maggy rdest
- - - Dorfi
- - - mrumru
- - - cornelka2
- - - Gwinoic
- - - Beata Wieczorek

Gratulacje serdeczne! :-D
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A co zaproponuję w wakacyjnym lipcowym konkursie? Otóż... Jedno z podpoznańskich wydawnictw planuje niesamowitą premierę, na którą czeka - i mówię to bez przesady! ;-) - pół Polski czytelniczej. Póki co można książkę zanabyć w przedsprzedaży na stronie domowej wydawnictwa lub w najpopularniejszym ;-) serwisie aukcyjnym *, gdzie wydawnictwo ma swój sklep. Od 6 lipca, przez dwa tygodnie, wyłączność na sprzedaż będzie miała największa sieć salonów ** w Polsce ;-) i dopiero później trafi do ogólnej sprzedaży. Ot, taki myk handlowy. A o czym mowa??? O tomie 2 księgi - równie opasłej jak bestsellerowy tom 1 - ze zbiorem opowiadań mistrza grozy! W necie już jest sporo zamieszania, konkursy, pierwsze recenzje, komentarze... O samej książce poczytacie choćby na świeżo otwartej stronie FB wydawnictwa - o TU, a ja dodatkowo zapodam tylko jeden, ale jakże ciekawy link - do wywiadu z tłumaczem - o TU! Zapraszam do konkursu u mnie na blogu za miesiąc, będę miała aż trzy egzemplarze do rozdania! :-)- - - - - - - - -
* i ** - jak zawsze staram się nie reklamować konkretnych sklepów itp., tylko wskazuję dla zainteresowanych, gdzie książkę będzie można znaleźć na początku jej sprzedaży.

16 komentarzy:

Ula K. pisze...

Gratulacje dla wszystkich :)
Dziękuję za zabawę :)

maggy rdest pisze...

Yuppiii!!! Udalo mi się !! Hurraaa!!!!

Dorfi pisze...

Ale się cieszę !!!! Dziękuję :D

barbaratoja pisze...

Ależ dużo szczęściar w tym miesiącu !
Gratuluję !

cornelka2 pisze...

Dziekuje ,ciesze sie bardzo,ze wygralam,zaraz pisze maila :)
Poz.cornelka2

Haftowany zakątek pisze...

Gratulacje dla zwyciężczyń ! :)

Beata Wieczorek pisze...

Dziękuję! Potrafisz uszczęśliwić człowieka ;)

Elunia pisze...

Gratulacje dla wylosowanych :)

Ania pisze...

Gratulacje dla szczęśliwców!

Czarne Espresso pisze...

Gratulacje :)

Gwinoic pisze...

Gratuluję szczęściarzom i bardzo cieszę się że jestem jedną z nich:) już piszę maila :)

mrumru pisze...

bardzo się ciesze :) meil wysłany :)

Dendrobium pisze...

Gratuluję wylosowanych. Dziękuję za wspolną zabawę
Pozdrawiam

cornelka2 pisze...

Pani Magdaleno serdecznie dziękuję za szybką przesyłke ,książki są wspaniałe ,sprawiły mi dużo radości i od jutra zaczynam czytac :)
Zapraszam również na mój blog
http://cornelka2.blox.pl/html
Pozdrawiam Kornelia

KarolinaCh pisze...

Gratuluję zwycięzcom :)
O Zgrozo! W lipcu się przyłączę do rywalizacji.
Choć ma szafa pęka w szwach, to opowieści Lovecraft'a na pewno jeszcze się w niej zmieszczą ;) Zwłaszcza że i tak długo tam nie poleżą :D

nunachopin pisze...

Gratulacje! Z niecierpliwością czekam na lipcowe losowanie, ja również należę do tej niespokojnej "połowy Polski czytelniczej". ;) Pozdrawiam.