sobota, 24 marca 2018

871. Wiosna

Piękny Poznań w wiosennym słoneczku [nawet smogu za bardzo nie widać ;-) ].

W ten weekend w Poznaniu i okolicach tak dużo się dzieje, że... z tego dobrobytu aż mi się w głowie zakręciło i póki co niewiele dla siebie wybrałam ;-) i po dłuższym spacerku po Poznaniu po prostu lenię się w domku. ;-) A jest z czego wybierać: na terenie MTP odbywa się kilka imprez jednocześnie – Targi Edukacyjne, targi BeautyVision oraz Festiwal Tatuażu i Muzyki; w Szreniawie rozpoczął się doroczny jarmark wielkanocny, a miniwersja jarmarku – na Placu Wolności w Poznaniu; jest też impreza dla dzieciaczków w Muzeum Etnograficznym – tworzenie pisanek; przed Areną, gdzie odbywa się tradycyjna giełda minerałów i muszli, zaprasza Festiwal Smaków Food Tracków; jest mnóstwo wystaw i koncertów itp. itd. No i co tu wybrać??? ;-D

A poniżej kilka zdjęć z Muzeum Sztuk Użytkowych w Poznaniu - w krótkim czasie odwiedziłam to miejsce drugi raz. Ładnie tu, polecam wizytę!

7 komentarzy:

maneruki pisze...

Ładnie i ciekawie :-) pozdrawiam!

Zacisze Lenki pisze...

Aż zazdroszczę, że tak dużo się dzieje w Poznaniu i okolicy. Dziękuję za wirtualną wycieczkę i życzę udanej niedzieli.:)

Aurelia pisze...

Byłam już prawie 30 lat temu. Nawet na Targach .
Samo miasto,powaliło mnie... czystością.
A sama wychowywałam się w Opolu, potem miałam do czynienia z Krakowem.
Miałam jakieś miejskie porównanie.
Ot młodzieńcze wspomnienia.:)

incognito pisze...

... rzeczywiście ładnie :)

Pasje Violi pisze...

A u mnie wczoraj w Bydgoszczy tez był Jarmark Wielkanocny i wróciłam do domciu z nową filcową torebką :) A ta porcelana jestem zachwycona :)

Avrea pisze...

musze sie kiedyś do niego wybrać :)

Czarne Espresso pisze...

Nigdy nie byłam w Poznaniu, a widzę, że warto :)