sobota, 28 lipca 2018

882. Rozdanie nr 134

Lato w pełni, temperatury powalające najsilniejszych! Nawet nie wiem, czy komuś się będzie chciało sięgnąć po książkę, a nie od razu pobiec na plażę? ;-) Ale trochę was tu jeszcze zagląda i wpisuje się pod postem konkursowym - za co bardzo bardzo dziękuję! - więc zakładam, że jeszcze chce się wam czytać. A jak widać na załączonym powyżej obrazku, dwie osoby mogą już świętować zwycięstwo. Pakiety książkowe, jak opisane w poprzednim poście, polecą do:

- - - Ewita Jot
- - - Zaczytana56 MamaDela

Gratulacje dla szczęśliwców!!! :-)
Dołączam jeszcze jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie [zwłaszcza, że teraz RODO obowiązuje]: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

13 komentarzy:

Czarna dama pisze...

Szczęściary, gratuluję wygranej :)

Zacisze Lenki pisze...

Gratulacje dla dziewczyn.:)

Elunia pisze...

Gratulacje dla wylosowanych :)

Ewita Jot pisze...

Normalnie trzy razy czytałam i nadal nie wierzę:) Udało mi się po raz drugi w tym roku wygrać książeczki:) Chyba jednak odrobinę szczęścia mam:) Dziękuję serdecznie :)
Pozdrawiam

Pasje Violi pisze...

Gratulacje dla szczęśliwców :)

Jardian pisze...

Gratulacje moje wielkie gratulacje !

Zaczytana56 MamaDela pisze...

Wspaniała wiadomość, która umiliła ten upalny dzień :) Będzie coś fajnego do poczytania i to ulubione obyczajówki, hura ;) :) Cieszę się ogromnie i dziękuję serdecznie za wygraną, jak i za szczęśliwy los! Gratulacje dla drugiej zwyciężczyni :)

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym .

magdusiaa pisze...

Gratulacje :), może i gorąco , ale na plaży też można czytać : D
Pozdrawiam

Ania pisze...

Gratulacje dla szczęśliwców!

Leacathy pisze...

Gratulacje :) i miłej lektury!

Soksophoan pisze...

i like so much...Thanks for sharing the good information!
ไฮโลออนไลน์

Avrea pisze...

Gratuluję