sobota, 25 sierpnia 2018

885. Rozdanie nr 135


Dziś szybko i konkretnie, bo od godziny 6.00 rano siedzę w pracy i dłubię literki w pewnej książce z terminem targowym, a drugi maszynopis spogląda na mnie z parapetu i „przebiera nóżkami”, żebym „czem prędzej” się i za niego zabrała, przez co nie mogę za bardzo nadwerężać przerw ;-) w końcu październik i krakowskie święto książki za pasem! ;-D Ale cieszę się, ze wszystkiego – pięknego letniego słoneczka i wreszcie-nareszcie chłodniejszego wiaterku za oknem, ptasiego mleczka na stole, literek rozsypanych w maszynopisie... zdrowego i radosnego, młodego kociego rodzeństwa w wydawniczej szopie [postaram się zrobić im zdjęcia, ale to takie żywe i szybkie trzy czarne iskierki są, że to nie jest wcale takie proste ;-) Zresztą z czwórki rodzeństwa, jeden Pędzelek ma już nową kochającą Mamę - obecnie jestem chyba najszczęśliwszym człowiekiem pod Słońcem, bo udało mi się znaleźć dom dla najmniejszego kotka w miocie! :-) ] itp. itd.

Ale, ale! Na początek pragnę podziękować za zrozumienie mojego apelu. Dziękuję!!! I pamiętajcie, że wszystkich zapraszam, każdego chętnego na książki, nigdy nikogo nie wykluczam, nawet „anonimowych”! ;-D Za miesiąc będzie kolejne książkowe rozdanie!

A w sierpniu los uśmiechnął się do...

- - - zbyszek

Gratulacje serdeczne!!!
Dołączam jeszcze jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie [zwłaszcza, że teraz RODO obowiązuje]: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

11 komentarzy:

Czarna dama pisze...

Gratuluję wygranych książek. A ptasiego mleczka na stole to ja Ci zazdroszczę, ale mi smaka nim narobiłaś :)

Elunia pisze...

Gratulacje dla zbyszka :)
Narobiłaś mi smaka - idę wyjąć paczkę z lodówki :)
Pozdrawiam serdecznie.

barbaratoja pisze...

Zbyszek ma lekturę na dłuższe i chłodniejsze wieczory, gratuluję.

cornelka2 pisze...

Gratulacje!!!

Leacathy pisze...

Spokojnej pracy, a Zbyszkowi gratuluję :)

Ania pisze...

Gratulacje!

Moje zaczytanie pisze...

Miłego czytania ..@zbyszek...

Karolina S pisze...

Gratuluję :)

zbyszek pisze...

Bardzo się cieszę! Dziękuję!

justiti pisze...

Ojjj... A ja znów a późno się obejrzałam. Spróbuję swych sił we wrześniu, jak nie zapomnę.

Avrea pisze...

Gratuluję