wtorek, 1 stycznia 2019

912. Rozdanie nr 148 - jeszcze sylwestrowe ;-)


Szczęśliwego, pięknego, spokojnego...
nowego roku 2019!

śle M.
:-)


* * * * *

Widzę, że was mocno zaskoczyłam doborem nagrody w ostatnim konkursie książkowym roku 2018! ;-D ale to dobrze – wybicie z rytmu budzi nieruchawe, osłodzone pysznościami, rozleniwione świętami ;-) komórki i dodaje im energii do działania, a to nam się wszystkim przyda ;-) ...a przynajmniej mnie!

Nagroda – książka Lisy Eldridge wraz z paletką cieni Colourpop i pędzelkami Makeup Addiction Cosmetics, jak na obrazku z poprzedniego postu [oraz książkami z serii Groza, których tam nie widać] poleci do. . .

Katarzyna


...której serdecznie gratuluję i już teraz życzę mnóstwo dobrej zabawy przy makijażu! :-)


Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie [zwłaszcza, że teraz RODO obowiązuje]: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

* * * * *

Ja się teraz, jeśli pozwolicie, oddalę na jakiś czas... odpocząć... prawie. ;-) Lubię to podekscytowanie grudniowe, odliczanie do najważniejszego dnia... kocham te błyszczące lampeczki, bombki i światełka wszędzie wokół, w mieście i w domach; mróz szczypiący policzki i nos, śnieg skrzypiący pod stopami [choć z tym akurat krucho tej zimy ;-) ], zapachy z kuchni i gwar rodzinnych spotkań przy choince, ale – jak dla mnie – wystarczy tego dobrego na jakiś czas. Nie należę do towarzyskich osób, lubię się czasem zanurzyć w ciszę. ;-) Poza tym czekają mnie nowe wyzwania, co lekko mnie stresuje. Wracam do pracy, do redakcji i korekty kolejnych tekstów, do technicznych spraw współpracy z drukarniami, ale i postawiłam sobie nowe zadania na ten rok: zapisałam się na dwa duże kursy związane z moją pracą, które dodadzą mi umiejętności [poznam nowe programy graficzne oraz zamierzam łyknąć nieco najświeższej wiedzy z dziedziny reklamy wizualnej, bo ten świat pędzi i zmienia się zdecydowanie za szybko i za gwałtownie jak dla mnie. ;-) Po prostu poczułam się staruszką, której zbyt wiele umyka ;-) ]. Stresik jest, ale... „do odważnych świat należy!”.

I tym optymistycznym akcentem, kłaniając się wam nisko, dziękując za wesołą, nie tylko grudniową podróż, za wszystkie dobre słowa i za wszystkie piękne życzenia, i odwzajemniając się tym samym, mówię: pa! pa! do następnego razu! :-)


17 komentarzy:

Weronika pisze...

Powodzenia!

damar5 pisze...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i powodzenia,ściskam kciuki :)
Gratulacje dla Katarzyny
Poz.Dana

Ania pisze...

Katarzyno gratuluję!
Pozdrawiam serdecznie.

maneruki pisze...

Dzięki za wspólną zabawę i tyle ekscytujących chwil! Super, że masz ambitny plan na rozwój, powodzenia! Pozdrawiam!

cornelka2 pisze...

Dziekuje za wspolna zabawe mialam szczescie w zeszlym roku i mysle ze to szczescie bedzie trwalo i w tym .Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i zycze powodzenia pozdrawiam

ewarub pisze...

Odpoczywaj, zatem, Magdo, od internetu przynajmniej. Dobrej energii życzę w Nowym 2019!
I, oczywiście, gratulacje dla Katarzyny :-)

incognito pisze...

Dzięki za wspaniałą zabawę :) ... powodzenia we wszystkich zamierzeniach :)
Pozdrowienia ślę :)

Elunia pisze...

Gratulacje dla Katarzyny :)
A Tobie dziękuję za wspólną zabawę i szczęśliwe losowanie :)
Życzę udanego odpoczynku a potem spełnienia ambitnych planów.
Pozdrawiam serdecznie :)

Avrea pisze...

Gratuluję
Tobie życzę odpoczynku i mniej steru :)
wszystkiego dobrego

Lila pisze...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :) Pozdrawiam serdecznie

Izabela pisze...

Spełnienia planów i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Iwona pisze...

Powodzenia! Uda się!
Gratulacje Katarzynie!

Aleksandra S pisze...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 😊

Ann Goldwin pisze...

Szczęśliwego nowego roku! Zdrowia, miłości, uśmiechu, no i zapału do pracy i kursów :) Przyznam się, że chyba myślę właśnie o kierunku studiów związanym z Twoją pracą :D
Śliczne to zdjęcie na koniec, takie baśniowe! Pozdrawiam cieplutko!

Clipping Path Service pisze...

Awesome article! Thank you!

raeszka pisze...

Trzymam kciuki za wszystkie plany noworoczne i będzie dobrze :).

Zdjęcie w lesie cudne :).

magdalenardo pisze...

Przepiękne zdjęcie!