sobota, 26 stycznia 2019

914. Rozdanie nr 149


Znalazłam tę serię przepięknych, klimatycznych zdjęć w necie, ale - głupia ja! - nie zapisałam sobie, kto jest ich autorem :-/ za co bardzo przepraszam; bardzo chciałam je jednak tu pokazać, mam nadzieję, że autor/-ka się nie pogniewa. No a jak już je zobaczyłam [zdjęcia może nie są zimowe, ale przez te nisko wiszące chmury ma się wrażenie, że zaraz rozszaleje się zadymka śnieżna ;-) ], to zapragnęłam od razu wybrać się nad Bałtyk zimą, teraz, już, natychmiast! bo nie miałam jeszcze okazji przejść się plażą, gdy prószy śnieg, a tak dziś jest w Poznaniu! Nareszcie! Hurra! Z drugiej strony, zaprzyjaźniona redaktorka z Krakowa zaprosiła na wystawę „Wyspiański. Nieznany”, co oczywiście kusi mnie niezmiernie... I co tu wybrać? ;-D Północ czy południe, góra czy dół naszej pięknej Polski? [bez podtekstów, oczywiście! żadnych robaczywych myśli, poproszę!]

Jednak zanim wybędę na spacerek po np. Cytadeli - też pięknej, i to o każdej porze roku - by sobie pobrnąć w śniegu i nacieszyć się lekkim mrozem [oj, czasem chciałabym być pieskiem albo kotkiem i wytarzać się po prostu w śniegu ;-) albo jak przedszkolaki zrobić „aniołka” lub biegać dookoła i łapać na język płatki śniegu... Dlaczego dorośli tracą tę spontaniczną radość, co? ;-) ] podam, do kogo poleci kryminał z konkursu książkowego nr 149, pierwszego w tym roku:


- - - Asiadan - - -


...której serdecznie gratuluję! :-)
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie [zwłaszcza, że teraz RODO obowiązuje]: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

12 komentarzy:

Moje zaczytanie pisze...

gratuluję @asiadan....miłej lektury....

katooola pisze...

Gratuluję :)

incognito pisze...

... ale zatęskniłam za morzem ... spacerując jego brzegiem za każdym razem doznaję uczucia swoistego katharsis ... dziękuje Ci za te niezwykle klimatyczne zdjęcia :)

Weronika pisze...

Rzeczywiście piękne zdjęcia...

Cytrulina pisze...

Rzeczywiście piękne grafiki! Gratulacje dla zwyciężczyni!
Udanego zwiedzania!

Aga pisze...

Gratulacje!
U nas śnieg dopisuje ( Wschód dla odmiany :)

Izabela pisze...

Piękne zdjęcia. Ruda Śląska jest śniegowa:) pozdrawiam

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanej.
Ja niedawno leżałam w śniegu i robiłam aniołka. Uśmieliśmy się bardzo i niestety tego aniołka, gdy Ślubny pomagał mi podnieść się :-)

Asiadan pisze...

Bardzo jestem szczęśliwa z powodu wygranej i jednocześnie ciekawa samej książki. Dziękuję wszystkim gratulującym.
Bardzo dziękuję Autorce bloga.
Pozdrawiam wszystkich.
Asiadan

Czarna dama pisze...

Gratuluję wygranej.
Piekne zdjecia, ja choć mieszkam nad morzem to jakoś w miesiącach zimowych nie byłam jeszcze nigdy na plaży :)

Lila pisze...

Faktycznie piękne zdjęcia. Ja uwielbiam morze zimą, gdy brak turystów i hałasu. Zimą jestem tylko ja i szum morza. Idealne miejsce na wyciszenie się. :)

Avrea pisze...

Gratuluję