sobota, 27 lipca 2019

928. Rozdanie nr 155

Zmogło mnie zmęczenie po przedpołudniu pełnym wrażeń, po prostu „padłam” ;-) dlatego dopiero teraz zasiadam do komputera... Poranny spacer, pyszna herbatka malinowa w Gołębniku, plotki-ploteczki z przyjaciółką, zakupy na zielonym targu na Placu Bernardyńskim... Dobrze, że miałam czas tylko dla siebie, bo zauważam – znów! – oznaki bezmyślnego pędu/pracoholizmu. Nie dam się ponownie! ;-) Postaram się, ale to nie jest łatwe... zwłaszcza, że szef zaczął negocjacje, czy aby czasem nie zrezygnowałabym z urlopu i nie przesunęła go na inny termin. :-( Jak co roku niemal :-/ eh! samo życie...

Pakieciki z lipcowego konkursu książkowego nr 155 rozdane! Książeczki polecą do:
- - Avrea - -
- - Pasje Violi - -Gratuluję! :-)
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

6 komentarzy:

katooola pisze...

Gratuluję zwyciężyniom :) herbatka malinowa brzmi pysznie! Nie daj się! Czas dla siebie każdemu jest potrzebny! Pozdrawiam serdecznie!

Pasje Violi pisze...

U mnie dzisiaj były malinki w galaretce :) Jeny ale cudownie, jak się cieszę. Gratulacje również dla Avrei. Już wysyłam e-maila. Pozdrowionka gorące.

Doriss pisze...

Zwyciężczyniom gratuluję, Tobie życzę oby możliwości wytchnienia zdarzały się jak najczęściej.
Pozdrawiam
D.

Avrea pisze...

Gratuluję i dziekuję :D

Zacisze Lenki pisze...

Gratulacje dla dziewczyn, a Tobie Madziu życzę jak najwięcej chwil wytchnienia.

magdusiaa pisze...

Gratuluję :), a Tobie dziękuję za zabawę. Nie daj się w sprawie urlopu.
Pozdrawiam serdecznie