sobota, 31 sierpnia 2019

931. Rozdanie nr 156

Lubię wstawać w weekendy bardzo wcześnie rano i przed pracą zrobić sobie spacer, kiedy jeszcze mgiełki wiszą nad łąkami, rosa pięknie błyszczy na listkach, koty - leniwie się przeciągając - wyruszają na łowy, a ptaki się dopiero budzą i rozpoczynają swój dzień od radosnych treli itp. itd. Dzięki temu porządnie się natleniam i od razu lepiej mi się myśli. A potrzebuję dziś tego bardzo bardzo, bo... wyruszam w przyszłość, by ratować Ziemię przed obcym gatunkiem, a zaraz potem muszę z prędkością światła wrócić, by wytropić i unieszkodliwić pewnego socjopatę z morderczymi skłonnościami [vel: mam dwa tytuły do zamknięcia do druku! ;-D ]. Nie narzekam jednak, a nawet zdążę podać, do kogo polecą pakiety książkowe z letnimi lekturami z konkursu nr 156! A zwycięzcami są...

-> incognito <-
-> Cytrulina <-


...którym serdecznie gratuluję! :-)
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

9 komentarzy:

katooola pisze...

Gratulacje dla zwycięzców:) też lubię wstać czasem wcześniej i zobaczyć jak wszystko się budzi do życia:) Pozdrawiam!

incognito pisze...

... bardzo się cieszę i dziękuję :)

Zacisze Lenki pisze...

Ja też lubię wstawać wcześnie, przed innymi domownikami. Gratulacje dla zwycięzców. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.:)

Czarna dama pisze...

Fajnie jest wstać wcześniej, wtedy dzień jest o wiele dłuższy...
Gratuluję wygranym.

natanna pisze...

Gratuluję....

Ania pisze...

Gratulacje!

damar5 pisze...

Gratuluję :)

Avrea pisze...

gratuluje

w czasie urlopu/wakacji lubię wstawać wczesnie i spacerowac o poranku , ale jak wracam do pracy to już nie ...śpię do odtaniej chwili czyli do warkotu budzika ;)

pozdrawiam serdecznie

magdusiaa pisze...

gratulacje,
pozdrawiam