sobota, 9 listopada 2019

940. Rozdanie nr 160

Hej! ;-) Cieszę się, że nikogo lektura grozy nie przeraziła i że tak chętnie ustawiliście się w kolejeczkę. Niestety, ach! niestety! ale tym razem mam tylko te dwa obiecane pakieciki, zachęcam jednak do polowania na lekturę na stronie domowej wydawnictwa, gdzie często organizowane są akcje promocyjne, a na ich FB również ciekawe rozdania książek. Polecam uwadze... i pardon za reklamę! ;-)

Wróćmy jednak do konkursu jesiennego nr 160. Miałam do rozdania dwa pakieciki – Gałęziste Artura Urbanowicza i zestaw stempelków z listkami wraz z poduszeczką tuszu. Oto zwycięzcy konkursu:

- chwilotrwaj -
- Bogda -


...którym serdecznie gratuluję! :-)
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

Do usłyszenia konkursowo za dwa tygodnie! Przed nami listopadowe sierotki! ;-)


= = = = =
Małe ogłoszenie: zwyciężczyni ABily z konkursu nr 158 proszona jest o kontakt - Flawia czeka na wysyłkę; tak samo te osoby, do których nie dotarły książki – proszę zajrzeć na pocztę, pewnie tam paczuszka czeka, a jeśli nie, proszę pisać, a niezwłocznie poszukam zaginionej przesyłki. Za niedogodności „pocztowe” przepraszam!

7 komentarzy:

Ania pisze...

Gratuluję wygranej.
Dziękuję za zabawę.
Pozdrawiam.

katooola pisze...

Za reklamę Vespera nie przepraszaj! Ja ich uwielbiam! Ostatnio 3 książki Lovecrafta zamówiłam, cudne okładki mają, małe dzieła sztuki. A ten kot ze zdjęcia ekstra jest😍 Gratuluję wygranym!Pozdrawiam wszystkich!

Katarzyna pisze...

Jaka śliczna kicia:) Cóż ona "pożera"?;)

Czarna dama pisze...

Gratuluję zwyciężczyniom, a zdjęcie z kotkiem ekstra :)

damar5 pisze...

Gratulacje dla Szczęściar:)
Poz.Dana

Avrea pisze...

Gratuluję !

Pasje Violi pisze...

Gratulacje :) Pozdrowionka