sobota, 30 maja 2020

972. Rozdanie nr 174


O poranku, ale takim wczesnym wczesnym, snują się niekiedy jeszcze mgiełki nad wodą czy łąkami, i bywa chłodno, ale naprawdę jest pięknie, i idealnie na spacerek. A potrzebowałam tego dziś wyjątkowo - ciężki miałam tydzień, obciążony pracą [chciałoby się powiedzieć: jakie spowolnienie? mam więcej pracy niż przed targami czy świętami! chociaż w sumie to dobrze, prawda? że ta moja branża nie odczuła skutków pandemii aż tak bardzo jak inne...] i mało przyjemnymi zdarzeniami [ostał się jeden tylko koteczek z majowego miotu w naszej firmowej szopce, a urodziła się ich siódemka... :-/ pierwszy raz w życiu widziałam, co robią kotki, by „oczyścić gniazdo”, i trochę mnie szok wziął :-/ rozumiem to, natura, instynkty, ale jednak...]. Za moment siądę do kolejnego maszynopisu dla zaprzyjaźnionego wydawnictwa, a najchętniej to bym się zakopała pod kołderką i przespała cały dzień. :-/ Żeby się nie zamartwiać sytuacją dookoła mnie, praca dobrze mi zrobi, ale zaplanuję sobie przerwę i pomyślę o małym urlopie, prostym wyjeździe gdzieś do lasu, na wieś, z dala od stresu na kilka dni... czego i wam życzę! A na fotkach poniżej są cudne koniczyny! Kwitną teraz całymi połaciami na trawnikach, białe i różowe, i przypominają mi, jak kiedyś, gdy byłam dzieciakiem, uwielbiałam pleść z nich [albo z kwiatów mlecza] wianki na głowę...


* * *


Rozdanie konkursowe nr 174 już za nami! Dwie książeczki - kryminały z serii Gorzka Czekolada - polecą do...

- - -> magdusiaa <- - -


...której gratuluję!
Obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.


[fotki w poście są z netu, nie moje]

6 komentarzy:

barbaratoja pisze...

Magdusiaa, gratuluję.
Kiedyś trawnik między moim balkonem a ekranami przy drodze, to nie był trawnik, to była cudna łąka.Gdy kwitła koniczyna było pięknie. Jednak częste ścinanie trawnika spowodowało, że koniczyna już nie rośnie. W tym roku mamy więcej różnych roślin np stokrotki, mlecze.
Niestety chyba niedługo znów przyjdzie pan i wszystko nam pościna.

KasiaS pisze...

Gratuluję Magdusiaa :-)
Zdjęcia cudne a wianki z koniczyną też plotłam :-)
serdecznie pozdrawiam :-)

cornelka2 pisze...

Gratulacje dla Magdusi i pozdrawiam wszystkich

katooola pisze...

Gratuluję zwyciężyni! Też planuję urlop z dala od wszystkich. Do jakiegoś lasu :)

Ania pisze...

Gratuluję. Pozdrawiam serdecznie.

magdusiaa pisze...

O kurczaczki, wygrałam :D, super, nawet nie zauważyłam. Dzięki serdeczne. Pozdrawiam i ślę email