czwartek, 25 grudnia 2008

167. Losowanie

Dziś mój blog obchodzi swoje pierwsze urodziny :-) Wytrwał zawieruchy, raz szło mu lepiej, innym razem zanotowaliśmy spadek formy ;-) ale starał się bardzo, by ocalić krótką pamięć swojej „kronikarki” i - mam nadzieję! - że przede wszystkim udało mu się Was zaciekawić otaczającym światem, jego pięknem i pasją. Dziękuję, że jesteście! Doceniam to ogromnie!!!

Ale najważniejsze…
Konkurs numer 4 rozstrzygnięty! Do miseczki „Mglista łąka” trafiły losy, dużooooo losów :-) Merdałam i merdałam, i jeszcze trochę pomerdałam… i wymerdałam zwyciężczynię o nicku:

Ania.

Gratuluję serdecznie! Smilla z Grenlandii i zimowa gwiazdka Swarovskiego już zapakowane, czekają do wysyłki. Poproszę na mojego maila [jest na dole strony] adres do wysyłki prezentu. Jak zawsze zapewniam, że jestem osobą prywatną, zaraz po wysłaniu paczki, mail zostanie zniszczony i Twoje dane nigdy nie będą przez nikogo przetwarzane, również przeze mnie.
A następny konkurs już w styczniu :-)

4 komentarze:

minimysz pisze...

Gratuluję zwyciężczyni :)

Kropelka pisze...

Serdecznie gratuluje :-)

Ania. pisze...

Dziekuje :-)Nagroda wspaniala ,wiec nawet nie wyobrazacie sobie ,jak mi sie rzuchwa cieszy(hihi).Tymbardziej,ze jest to pierwszy raz ,jak cos wygrywam!Pozdrawiam goraco.
P.S.Wyslalamjuz moje namiary na poczte.Mam nadzieje,ze dojda:-)

Lilithin pisze...

Zwyciężczyni gratuluję :)