środa, 5 sierpnia 2009

258. Karteczki


Powiem tak: świat i ludzie czasem mnie szalenie miło zaskakują :-D
Dziękuję za przecudne, niespodziewane, a zatem tym bardziej cenne karteczki od Matylda_ab i hundredacrewood. Dziewczyny! Jestem zachwycona i ślę internetowo całuski i gorące podziękowania! Dziękuję!!!

8 komentarzy:

Daga pisze...

To niesamowite, ale ja właśnie tu przyszłam, żeby Ci op karteczkach powiedzieć! ;) Pewnie już znasz, ale na wszelki wypadek: wsiąkłam ostatnio w to:

http://www.postcrossing.com/

Jeśli wpiszesz latarnie w swoje ulubione themes, to istnieje bardzo duża szanse, że Ci je ktoś nadeśle. :-)

Robiąc porządki z kartkami, znalazłam latarnię z Kołobrzegu. Nie taką piękną jak na pocztówkach od dziewczyn, ale jeśli chcesz, mogę posłać, tylko poproszę o adres raz jeszcze. ;)

Daga pisze...

Jeszcze napiszę, że jeśli dostanę Twój adres jeszcze dziś, to kartkę zostawię do wysłania tacie i dotrze szybciej - właśnie jestem w trakcie pakowania, jedną ręką upycham książki w walizce, drugą piszę, dlatego tak chaotycznie. ;)

joanna pisze...

Jak ładnie ze strony dziewczyn, że pamiętają :))
I zwyczaj słania kartkowych życzeń
nie zaniknie ;))

Pozdrawiam gorąco :))
Jak wybierzesz kierunek urlopowej podróży - daj znać :))

Matylda_ab pisze...

miło mi ;))

Zacisze wyśnione... pisze...

Daga - nie mam jak się z Tobą skontaktować. Link na Twoją stronę nie działa...

A postcrossing to super idea :-) Podoba mi się!

Anonimowy pisze...

To wielka przyjemnosc :)

Kardamonowa pisze...

Bardzo ciekawa idea - postcrossing. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.Ale pamiętam z dzieciństwa zbieranie pocztówek i przyjemność buszowania w pudełku z pocztówkami rodziców (otrzymywanych od Krewnych i Znajomych Królika z przeróżnych okazji - nie było maili i smsów, więc zawiadamiano o wszystkim kartkowo) ;) - to info dla młodziutkich czytelników ;).

Daga pisze...

Wróciłam i jestem, i już napisałam Ci mailika. :-)

Kardamonowa, ja też w dzieciństwie zbierałam pocztówki. Potem to zarzuciłam. Niedawno odkryłam postcrossing i wciągnął mnie bardzo. Teraz wszędzie widzę albo kartki, albo motywy kartkowe, a wymiana kwitnie. :-)