sobota, 30 października 2010

405. Losowanie nr 34


Sobota powoli sobie mija, a zatem czas na zakończenie konkursu nr 34 pt. U2 :-) Jak widać na załączonym u góry obrazku, wylosowałam już dwa losy z nickami:

--- Ada
--- Kaś

Gratuluję zwyciężczyniom! :-D
Książeczki wyślę, jak tylko dostanę na mój mail – jest u dołu strony – Wasze adresy pocztowe. Zapewniam jak zawsze solennie, że tu na blogu jestem osobą prywatną, a Wasze adresy są bezpieczne – wykorzystam je jedynie do wysyłki książek z tego jednego konkursu.

I już teraz – tradycyjnie! – chcę Was zaprosić na konkurs listopadowy, a ponieważ ogłoszę go pod koniec miesiąca, a zatem tuż przed Mikołajkami, to i nagrody muszą być świąteczne :-D Jak co roku zaproponuje Wam bajeczki! A tym razem będzie to nie lada gratka – dwie opowiastki fantastycznie zilustrowane przez Roba Scottona, o którym już kiedyś pisałam TU. I są po polsku! Wydawnictwo z Poznania postanowiło wydać historyjkę o Kotku Splotku i Baranku Bronku :-D Książeczki są już do kupienia w każdej księgarni! Polecam, bo są przeuroczo kolorowe, pogodnie wesołe i do tego cudnie wydane w twardych oprawach! No i oczywiście zapraszam na konkurs tu, do siebie na blog – będę miała kilka egzemplarzy do rozdania! :-D

2 komentarze:

Kaś pisze...

ależ się ciesze!!!!!! ogromnie dziękuję! :) YUPI!!!!

Ada pisze...

Dzień Dobry

Serdecznie dziękuję .Kobietki z blogów cechują się dużo uczciwością
adres przekazuję z radością.

pozdrawiam
ADA