sobota, 4 grudnia 2010

422. Anna Wadham


© Anna Wadham

Anna Wadham jest ilustratorką nagradzanych książek dla dzieci oraz... projektantką wzorów m.in. tkanin. Niektóre jej prace można kupić na Etsy. Z okazji zbliżającej się Gwiazdki na pewno będzie kilka pięknych kartek świątecznych :-)

À propos! Wciąż nie myślę, żeby się za nie zabrać, choć już najwyższy czas, tzn. za kartki świąteczne, a mam takie ładne nowe stempelki do wykorzystania ;-) Tylko skąd wziąć wolną chwilę na ich uszykowanie? No i gdy pomyślę, jak stół wygląda po pięciu sekundach od rozpoczęcia cięcia i stemplowania, to aż mi ręce opadają... :-/ Wy też tak macie? Że miejsce prac ręcznych jakoś tak samo staje się górą skrawków papieru, rozwiniętych wstążeczek, rozsypanych cekinów i bradsów... no i gdzie te nożyczki? A dlaczego moja dłoń przykleiła się do tej kałuży... kleju? Czy ten pędzel stoi w kubku z kawą zamiast w tej specjalnie uszykowanej szklance z wodą? :-/ Ot, uroki pracy niedoświadczonej „niedzielnej” skraperki ;-)

4 komentarze:

pasiakowa pisze...

Zawsze i za każdym razem ;)
I chyba każda scraperka - mniej lub bardziej doświadczona - przeżywa podobne 'artystyczne niełady' :)

Colorina pisze...

artystyczny nieład to podstawa:))inaczej się nie da:))
pozdrawiam serdecznie:))

Kamila pisze...

Z wielką przyjemnością będę wczytywać się w Twoje recenzje. Wygrana książeczka jest CUDOWNA !!! Wczorajszy wieczór minął nam rodzinnie, w towarzystwie przesympatycznego kotka Splotka!

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Oli.

Kardamonowa pisze...

Tak- ja też tak mam ze stołem, a nawet całym pokojem. Liczę na to, że pokażesz na blogu swoje kartki, bo mam jedną Twoją ubiegłoroczną, piękną ze świątecznym misiem ;) - jest cudna.