piątek, 3 czerwca 2011

476. Balkon :-)


Fotki © moje :-)

Balkonowe kolorki i zapachy! Aż trudno opowiedzieć, jak jest pięknie... niech zatem fotki mówią same za siebie :-) W rolach głównych: pelargonia, begonia, heliotrop i niecierpek.

6 komentarzy:

lilybeth pisze...

Boskie. Ja właśnie jestem na etapie dekorowania swojego balkonu, tzn. mam tam już kwiatki, ale doszłam do wniosku, ze za mało i że chce mieć byliny, a nie tylko jednoroczne. A że w tym miesiącu mam urodziny postanowiłam sobie sprawić taki kwiatowy prezent. Dziś zamówiłam kilka książek o ogrodnictwie "balkonowym", a w przyszłym tygodniu plądruję sklep ogrodniczy :D

Aneta pisze...

przeurocze i piękne, ja w tym roku chyba nie posadzę kwiatów na balkonie, bo mam balkon niewyńczony czyli przykryty blachą, któa się mocno magrzewa w słońcu, w zeszłym roku mimo podlewania kwiaty ledwie zipiały podczas upałów, ale jak już będę miec położone płytki i zrobione barierki to zamierzam zaszaleć z balkonem

eniutek pisze...

Pelargonia angielska piękna :)
Pozdrawiam

rr-odkowa pisze...

Heliotropy uwielbiam i w tym roku obstawiłam nim prawie cały balkon. Ten ciepły, lekko migdałowy zapach wieczorem..... bajka :)

Pasiakowa pisze...

Piękne kwiatolce :)
Ja tak żałuję, że mam mikro balkonik, bo zmieściły mi się tylko begonie z sanwitaliami oraz ziółka. Dziś z kolei nie mogłam przejść obojętnie obok lawendy i suszarka z praniem ledwo mi się mieści ;)

Anonimowy pisze...

Naprawdę piękne :)