niedziela, 7 lipca 2013

641. QOTSA - ku pamięci

Queens of the Stone Age - od lewej: Michael Shuman, Troy Van Leeuwen, Jon Theodore, Joshua Homme, Dean Fertita. Zdjęcie © Nora Lezano

Tegoroczny Heineken Open'er Festival na lotnisku Kosakowo w Gdyni dobiegł końca [choć - pardon! - jeszcze jeden nadprogramowy koncert Alter Artu, niepasujący do line-upu samego festiwalu - Rihanna z supportem Dizzee Rascala (chociaż Dizzee grał kiedyś na Open'erze, w 2007 roku - widziałam) odbędzie się dziś wieczorem ;-) ]. Osobiście w tym roku nie mogłam być [czego ogromnie żałuję, niestety „przywalono” mnie dwoma tytułami do super-hiper-szybkiej wysyłki do druku :-/ ], ale już obejrzałam kilkanaście filmów z koncertów, w tym „moją gwiazdę” tegorocznego festiwalu - Queens of the Stone Age. Ge-nial-ni!!! Bez dwóch zdań najlepszy koncert Open'era! Ku pamięci*** zostawię TUTAJ link do całego ich występu, świetnie zmontowanego. Miłośników mocnego brzmienia, i nie tylko, zapraszam do delektowania się! :-)


- - - - -
*** Niestety filmik zdjęto :-/ z powodu roszczeń do praw autorskich. Szkoda... Można w sieci znaleźć pojedyncze fragmenty koncertu, zachęcam do poszukiwań ;-)

Brak komentarzy: