sobota, 28 września 2013

649. Losowanie nr 70

Pardon za jakość zdjęcia, ale słońce zgasło ;-) i nie bardzo mam jak zrobić lepszą fotkę... Ale widać co najważniejsze, prawda? :-)

Jakieś dwie godzinki temu wróciłam z pracy... :-/ Przypominam, że jest sobota... ponoć! ;-) Jutro też ruszam do wydawnictwa, niestety... Ale dla nas, wydawców i innych ludzi książki, to ostatnie tygodnie przed targami we Frankfurcie i zaraz po nich w Krakowie - najważniejszymi, jak mi się wydaje, w Polsce targami książek. Więc, krótko mówiąc, redaktorzy muszą poświęcić kawałek - wieeelki kawał! nie bójmy się tego słowa ;-D - swojego życia, by ze wszystkimi tekstami zdążyć na czas. Wysiłek jest ogromny, często zawalamy nocki, byście Wy, kochani Czytelnicy, mieli coś nowego i wyjątkowego do poczytania i do pooglądania późną jesienią i w czasie zimowych świąt :-) Jednak jak potem czytam recenzje w necie, albo choćby kilka zdań-polecanek w gazetach, to nie ukrywam - wzruszam się i czuję niezwykłą satysfakcję: „Udało się! Podoba się! No i zdążyliśmy na czas!!!”. Ot, takie sobie rozterki redaktorki...

No ale nie o mnie dziś miała być mowa... Losowanie zdążyłam przeprowadzić, a jakże! - sobota wciąż trwa... ;-) i poniżej podaję nicki osób, do których powędruje książka plus kwiatowy stempelek z poduszeczką czerwonego tuszu:

- - - zbyszek
- - - Alina N.
- - - Kathinna

Gratuluję zwycięzcom! :-)
Dołączam obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki książek. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

A w październiku - najpiękniejszym miesiącu roku: kasztany! czerwone i złote listki! czas rękawiczek i szalików! tak, oto jesień, moja ukochana pora roku... tuż przed cudną białą zimą ;-) - do rozlosowania będę miała piękne wydanie z cudownymi ilustracjami nowego tłumaczenia klasycznej opowieści o przygodach Dorotki i jej pieska Tota w krainie wielkiego czarodzieja Oza... plus po stempelku z poduszeczką niebieskiego tuszu, bo chyba je lubicie na równi z lekturami, prawda? :-D Zaciekawieni? Zapraszam za miesiąc! :-)

12 komentarzy:

Esa Czyta pisze...

Fajnie, że do Ciebie trafiłam - na pewno będę tutaj stałym gościem :)
Pozdrawiam i zapraszam do mnie:)
PS. Grtuluję zwycięzcom! :D

Kasia Roszczenko pisze...

Gratulacje zwycięzcom!

Chabrowa pisze...

Gratuluję

barbaratoja pisze...

Gratulacje!

Anita M pisze...

Gratuluję:)

dziurka pisze...

Gratuluję i ja!

eniutek pisze...

Gratuluję szczęściarzom :)

pomieszane-poplątane pisze...

Gratulacje:)

el pisze...

gratuluję

Kathinna pisze...

o jak super, zaraz maila skrobnę, dziękuję! :)

Faledor pisze...

Dołączam do gratulacji i czekam na Dorotkę - może wtedy do mnie uśmiechnie się szczęście :)
Pozdrawiam serdecznie!

Alojka pisze...

gratuluję i zazdroszczę ;)