piątek, 20 grudnia 2013

675. Zimowy urlop?

Oj, bardzo bym chciała, żeby był prawdziwie zimowy! ;-) Piątek był ostatnim dniem w pracy przed krótkim świątecznym urlopem - cieszę się przeogromnie, i tylko zapytuję, gdzie ten śnieg? ;-D Juto pewnie nie będę wiedziała, co ze sobą zrobić - no bo jak to tak? bez maszynopisu? przynajmniej jednego? - ale postaram się nie trząść strachliwie i nerwowo z tego powodu [objawy pracoholizmu :-/ ] i przyzwyczaić się vel. nacieszyć perspektywą nareszcie wolnych dni! Czego i wam życzę! :-)

- - - - - - - - -
Już za kilka minut zacznie się kalendarzowa zima!


- - - - - - - - -
Wszystkie zdjęcia z tumblr, skarbnicy ładnych fotek ;-)

5 komentarzy:

Gia Stembeck pisze...

Piękne zdjęcia dałaś, nie wiem, które bardziej zachwycające :). Chyba to z ludzikiem na drodze i mega choinkami robi największe wrażenie. To udanego wypoczynku życzę i Wesołych Świąt :).

marysza blogspot pisze...

Ty przynajmniej masz krótki urlop ;( ja niby dwa tygodnie wolnego, a mam tyle roboty że nie będę pewnie nawet wiedzieć kiedy nowy rok się pojawi! ehh..
W każdym razie Tobie życzę udanych świąt i żeby w dniu wigilii było tyle śniegu ile na zdjęciach które załączyłaś do posta.. (ale tylko w ten jeden dzień! :P)

Zuzanka pisze...

A mogę prosić o podawanie adresów tych tumblerowych fotek? Czasem w ten sposób można dotrzeć do autora, co się przydaje (bo np. ma więcej takich zdjęć).

Dzięki!

J. pisze...

Piękne te zdjęcia!

ewarub pisze...

Dobrego odpoczywania :-)