sobota, 22 lutego 2014

692. Losowanie nr 77

Coś nam słabo poszło to zaklinanie ;-) bo zimy za oknem nadal nie ma, a wręcz przeciwnie – wiosna na całego: ptaki pięknie śpiewają, koty nocami „płaczliwie zawodzą” ;-) słońce ogrzewa powoli kiełkujące nasionka, bratki i stokrotki zawitały w centrach ogrodniczych... Ale to nic, bo ja już w następną sobotę będę miała śniegu po pas... wirtualnie! ;-) Na Alasce bowiem rozpocznie się kolejna edycja Iditarod®! Uroczysty „start”, a raczej pokaz siedemdziesięciu maszerów i ich psich zaprzęgów rozpocznie się w Anchorage, po czym drużyny przeniosą się do Willow, gdzie już oficjalnie wyruszą na trasę wyścigu [w tym roku mają do przebycia 975 mil]. Meta w historycznej miejscowości Nome. Kto czyta mój blog, ten wie, że mam małego fizia na tym punkcie ;-) [i właśnie czytam po raz setny Okrutny szlak], ale każdy z nas ma takiego, czyż nie?

Wróćmy jednak do najważniejszego wydarzenia tej soboty. Jak widać na zdjęciu, losowanie już się odbyło. Książki wraz ze stempelkowym bałwankiem polecą do:

- - - Oleander
- - - Janola Aleksandra
- - - el

Gratuluję zwycięzcom! :-)
Dołączam jak zawsze, obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

Co za miesiąc, jeszcze nie wiem – na razie szykuję się do wyścigu ;-)

10 komentarzy:

cyrysia pisze...

Gratuluje!!!

Moje zaczytanie pisze...

Gratuluję serdecznie szczęściarom.

A miłej gospodyni przesyłam moc serdeczności z ponurej dzisiaj Małopolski.

Chabrowa pisze...

Gratuluję

Iwona M. pisze...

Gratuluje, dzięki za miła zabawę. Zapraszam do mnie z wizytą http://szafa4drzwiowa.blogspot.com/

elima pisze...

Gratulacje! Dzięki za zabawę :D

eniutek pisze...

Gratulacje dla wylosowanych :)

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym!

Avrea pisze...

Gratuluję !

pomieszane-poplątane pisze...

Gratulacje:)

el pisze...

dziękuję za informację już się odzywam