niedziela, 27 kwietnia 2014

699. Losowanie nr 79 :-)

Cieszę się, że zdążyliście! :-) Losowanie już się odbyło, co widać na załączonym obrazku. Dla formalności tylko podam poniżej nicki osób, do których polecą pakieciki konkursowe [dwie książki, jeden film, jeden stempelek, jedna poduszeczka tuszu]:

- - - ROMA
- - - Edyta
- - - eniutek

Gratulacje! :-)
I jak co miesiąc dla przypomnienia... „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki podarunków z danego konkursu”.

A co w kolejnym konkursie? Tym razem z numerem 80, czyli prawie jak jubileuszowe rozdanie! ;-) Mam małą niespodziankę, choć, nie owijając w bawełnę, trzymam na razie kciuki, by się udało, bo... książka się właśnie drukuje!!! ;-D Tak, tak! To będzie jeszcze ciepła i pachnąca nowość, piękna klasyczna historia [może powinnam nawet napisać: legenda?] z wyjątkowymi ilustracjami [to litografie], które polski czytelnik zobaczy nareszcie w komplecie [dotychczasowe wydania nie były tak pięknie ilustrowane]. A sama opowieść wiąże się choćby z pewną metalową rzeźbą w Poznaniu -> KLIK. ;-D

13 komentarzy:

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym, szczęściary!

Agnieszka Em pisze...

Moje gratulacje ;)

cyrysia pisze...

Gratuluje!

Joanna pisze...

Gratuluję :)

Chabrowa pisze...

Gratuluję :)

Marzena pisze...

Gratuluję

Faledor pisze...

Gratuluję również :)

ROMA pisze...

Dziękuję maszynie losującej! Bardzo mnie ta wygrana podratowała psychicznie, bo nastrój od wczoraj miałam do niczego! Mała rzecz - a cieszy!

eniutek pisze...

Hurra!!!!!!!!! jak się cieszę :) i dziękuję :)

Gwinoic pisze...

Gratuluję i dziękuję za zabawę :)

Edyta pisze...

Ale się cieszę, dziękuję !!!

Marta Wołowiec pisze...

Ogromne gratulacje! :)
Zapraszam do mnie na świeczuszkowo-przydasiowe Candy.
http://alternative-diy.blogspot.com

el pisze...

gratulacje