sobota, 27 września 2014

715. Rozdanie nr 84

Nareszcie sobota! ;-D Ostatnio bardzo mnie cieszą weekendy z dala od firmy i biurka, na którym piętrzą się stosy niewydanych jeszcze książek do redakcji czy korekty, rozgrzebanych ozalidów, montaży i proof-ów do oceny i zatwierdzenia, zestawień wszelkich i analiz... i tym podobnych prac wydawniczych do wykonania. Kocham to z całego serca, nie wyobrażam sobie pracy poza branżą związaną z książkami, a jednak nadeszła jesień [a tuż za nią kroczy zima, czyli najbardziej dochodowy moment w życiu wydawnictw, no wiecie... święta i szalona gorączka zakupów ;-)], a to oznacza w wydawnictwach i drukarniach całej Polski wzmożoną i bardzo, bardzo, baaaaardzo intensywną pracę, niemal gonitwę z czasem! A tego nie lubię, niestety... :-/ To ostatnie chwile tuż przed targami w Krakowie, a zatem... szybko, szybko, już i natychmiast... Znów marudzę, ale to tylko przez moment – potem będzie czas na podsumowanie roku, i wtedy świat znów staje się piękny! ;-)

Wróćmy jednak do najważniejszego momentu tego dnia – podania dwóch nicków osób, do których polecą paczki z książkami. W tym miesiącu szczęście uśmiechnęło się do...

- - - cyrysia
- - - bluuu

...którym serdecznie gratuluję! :-)
Tradycyjnie już poproszę o podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem książkowego rozdania], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki podarunków z danego konkursu.

I jeszcze słów kilka o pięknym „haftowanym modelu” ;-) ze zdjęcia – to podarunek od kasiaparkview, której chcę podziękować za tak miłą niespodziankę. Uwielbiam ręcznie wykonane drobiazgi, a ten jest też wyjątkowy ;-) bo nie tylko pięknie wygląda, ale i... pachnie! Tak, tak, to woreczek zapachowy z saszetką różanego potpourii w środku. Dziękuję raz jeszcze! :-)

15 komentarzy:

Chabrowa pisze...

Gratuluję:)

Kasia Roszczenko pisze...

Gratuluję!

Sandi Cullen pisze...

Gratulacje :)

cyrysia pisze...

Ale miła niespodzianka. Cieszę się ogromnie i dziękuję ślicznie.

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym.
Dostałaś śliczny zapachowy woreczek :-)

pomieszane-poplątane pisze...


Śliczny ten woreczek:) i gratulacje dla dziewczyn:)

kwiatusia pisze...

Gratulacje! :)

Anita M pisze...

Śliczny woreczek:)

kasiaparkview pisze...

Gratuluję zwyciężczyniom i pozdrawiam organizatorkę!

bluuu pisze...

dzięki!!!
chyba zagram w Totolotka (i wygraną się z Wami podzielę), bo nigdy jakoś nie miałam szczęścia w loteriach:)

Sylwka S. pisze...

Gratuluję

el pisze...

gratuluję dziewczynom , a Tobie zyczę odrobiny wytchnienia przed tym gorącym okresem

Pia Gizela pisze...

Gratuluję zwycięzcom!

Avrea pisze...

Gratiuluje

cyrysia pisze...

Pragnę poinformować, że przesyłka do mnie dotarła. Jestem prze-szczęśliwa.Książki cudne i jeszcze tak pięknie były zapakowane, że aż szkoda było roztwierać :)
Dziękuję z całego serca!!!