sobota, 25 listopada 2017

858. Rozdanie nr 125

Nie przesadzę jeśli powiem, że wczoraj ze skrzynki mailowej wyrzuciłam jakąś setkę ofert ze sklepów... :-/ „Black Friday” w natarciu! A nawet „Black Weekend” – jak mnie niektórzy donośnie informowali. :-/ Aaaaa!!! Nie!!! Jest jeszcze „Cyber Monday”! Jak możesz tego nie wiedzieć?! ;-D Przypuszczam, że nawet jeśli miałabym wieeeeelki worek pieniędzy, nie wystarczyłoby to na te wszystkie proponowane rzeczy, no i gdzie bym je miała schować w tym moim maleńkim pokoiku??? A przecież kosztują „jedyne 99 złotych i 99 groszy!!! Kupuj! Kupuj! Kupuj! Musisz to mieć!!!”. :-/ Też tak mieliście, co? Pomyślałam sobie, ile osób dało się „napędzić” na te zakupy, a jestem pewna, że sporo – codziennie po pracy wracam do domu niby nie centrum miasta, ale obok największego poznańskiego centrum handlowego. Roiło się tam od ludzi!! Z tramwajów wysypywały się setki kolejnych chętnych stracić co nieco pieniędzy... A co się działo w całym Poznaniu? A w necie??? Co za świat! :-/ W takie dni mam ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie ;-)


Ale mamy tutaj ważniejszą rzecz do ogłoszenia ;-) Jak widać na załączonym obrazku, już po rozdaniu. Pakiecik książek poleci do…

- - - Zuzanka

Gratuluję serdecznie! :-)
Dołączam jeszcze jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu”.

Już za momencik zacznie się grudzień i, mam nadzieję, że Pani Zima się postara, aby ten piękny miesiąc rozpoczął się przytupem – zwanym śniegiem ;-D – i potem miał odpowiednią, mroźną i uroczystą oprawę, najlepiej aż do końca zimy. Bardzo na to czekam! Od siebie zaproszę na tradycyjne dwa grudniowe książkowe konkursy – pierwszy, w okolicach 6 grudnia, „mikołajkowy” dla dzieci oraz drugi, w okolicy 25 grudnia, jubileuszowy. Mój „kawałek internetowego tortu”, zwany Zacisze wyśnione..., kończy 10 lat! Sama nie wiem, jak i kiedy ten czas tak szybko minął... Na razie nie zdradzę, jakie książki się znajdą w konkursach ;-) ale już dziś zapraszam!

14 komentarzy:

ewarub pisze...

Gratulacje dla wylosowanej Zuzanki :-)
Czekam i ja na piękną zimę.

Zuzanka pisze...

Jaka niespodzianka! Dziękuję!
Odzywam się mailem :-)

barbaratoja pisze...

Gratuluję Zuzance.
A Tobie życzę miłego, śnieżnego grudnia.

Cytrulina pisze...

Oj, ja też byłam przerażona tą całą nagonką z wiązaną z Black Fiday... Tragedia. Na szczęście pomału się to kończy, ale zaraz święta i kolejne nagonki pt" kupuj, kupuj kupuj" będą nas mamić. Wszystkiego dobrego!

Izabela pisze...

Gratuluję wygranej:) oby zima nas nie rozczarowała:))

damar5 pisze...

Gratulacje dla Zuzanki
Zacny Jubileusz się szykuje :)
Poz.Dana

cornelka2 pisze...

Gratulacje dla wygranej pozdrawiam

natanna pisze...

Gratulacje dla Zuzanki....

Ania pisze...

Gratuluję!
Pozdrawiam serdecznie

kasiaparkview pisze...

A ja już myślałam, że wszyscy oszaleli na punkcie Black Friday i tylko ja jestem jakaś inna. Pozdrawiam.

kasiaparkview pisze...

A ja już myślałam, że wszyscy oszaleli na punkcie Black Friday i tylko ja jestem jakaś inna. Pozdrawiam.

Czarne Espresso pisze...

Gratulacje :)

Justyna pisze...

Gratulacje dla Zuzanki :)

Zacisze Lenki pisze...

Gratuluję zwyciężczyni.:)