sobota, 15 grudnia 2018

898. Rozdanie nr 141

W nocy spadł śnieg, niestety z racji plusowych temperatur – roztopił się ...poza tym, który pokrył samochody śniegowymi czapami. Pięknie to wygląda. ;-) Ale muszę przestać się gapić za okno, a zabrać za mieszkanie – sprzątanie, dekorowanie itp. itd., zatem od razu przechodzę do rzeczy!

W konkursie nr 141 były do zgarnięcia książki kulinarne plus coś lekkiego do poczytania. Jak zawsze wielu się z was zgłosiło, za co serdecznie wszystkim dziękuję! :-) ale zwycięzca może być tylko jeden, a jest nim...

- - - Aurelia

...której gratuluję!!!
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie [zwłaszcza, że teraz RODO obowiązuje]: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

Jeśli jeszcze was nie zamęczyłam książkami ;-) to zapraszam już jutro na szybki – 24-godzinny – konkurs z kryminałami. Do usłyszenia!


= = = = =
PS 1 - i jeszcze przepraszam za odręczne losy - zamówiłam tusze do drukarki, ale kurier nie dojechał :-/ co było do przewidzenia - mają więcej niż zwykle paczek do rozwiezienia, święta! święta! ...więc muszę poczekać jeszcze dzień czy dwa.
PS 2 - i jeszcze bardzo bardzo dziękuję za samodzielnie wykonaną kartkę świąteczną i „śnieżynkowy” prezencik od Pasje Violi :-) Ale niespodzianka! Piękna! Dziękuję!

7 komentarzy:

ewarub pisze...

Miłego dekorowania :-)

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanej!
Wydaje mi się, że pisanie odręczne losów jest takie bardziej osobiste, świadczące o zaangażowaniu, no i tu zabrakło mi odpowiedniego słowa ;-)

Pasje Violi pisze...

Gratulacje. A ja się cieszę, ze karteczka ze śnieżynką dotarła :) Jutro poluje na kryminały. Pozdrawiam serdecznie.

Avrea pisze...

Gratuluje

Aurelia pisze...

Oj ogromnie się cieszę !!!
Los się do mnie uśmiechnął.:)
Wspaniały prezent na święta.
Dziękuję za zabawę.
Serdecznie pozdrawiam.:)

Anonimowy pisze...

Zapisuję się na możliwość wygrania kryminałów.
Łączę pozdrowienia.
ASIA OP.

Iwona pisze...

Gratuluję! Pozdrawiam :)