środa, 26 grudnia 2018

907. Rozdanie nr 145 - jubileuszowe

© Andrew Wyeth, Snowy Morning, około 1947 roku, tempera na desce. Uwielbiam latarnie morskie; szkoda, że jako nastolatka wybierając drogę „kariery”, nie pomyślałam o szkole morskiej...

* * *

Czasem trudno znaleźć właściwe słowa i wtedy najlepiej jest sięgnąć po te najprostsze, te, którymi powinniśmy posługiwać się codziennie, bez trudności, a wręcz bezwiednie. Dziękuję! To właśnie takie słowo, jedno z najpiękniejszych, czyż nie? Dlatego stukrotnie dziękuję za wszystkie piękne życzenia, za ciepłe słowa otuchy i za te dopingujące do dalszego trwania tutaj, na blogu. Jestem naprawdę wdzięczna! Aż żałuję, że nie mogę obdarować was wszystkich książkami... :-)

W konkursie jubileuszowym z numerem 145 paczkę książek z kalendarzem na nowy rok zgarnia:

- - - raeszka - - -

...której dzię-ku-ję!!! i gorąco gratuluję!


Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek ode mnie [zwłaszcza, że teraz RODO obowiązuje]: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

Jutro ciąg dalszy odliczania w grudniowej, książkowej zabawie - mam dla was nieco klasyki do przeczytania. ;-) Zapraszam!

10 komentarzy:

Leacathy pisze...

Gratulacje 🤗

Pasje Violi pisze...

Gratulacje

Mariola pisze...

Gratulacje

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanej.

damar5 pisze...

Gratulacje

cornelka2 pisze...

Garulacje!!!!

Cytrulina pisze...

Gratulacje!

magdusiaa pisze...

Gratuluję :)

raeszka pisze...

Ale mi sprawiłaś niespodziankę :).

Dziękuję bardzo :).

Avrea pisze...

Gratuluję