sobota, 28 września 2019

934. Rozdanie nr 157

Natleniona, zmachana, ale szczęśliwa po dłuuugim spacerze, gnana w poszukiwaniach za kasztanami, za jarzębinami i - okazuje się, że jeszcze nie czas ;-) - za kolorowymi listkami do zielnika, siadam teraz do rozdania nr 157. Pakiet z obrazka z poprzedniego postu trafi do...

- -> Ania <- -


...której gratuluję! :-)
Dołączam jak zawsze obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

Za progiem czeka październik, mój ukochany miesiąc w roku na obserwację przyrody i strzelanie fotek [bardzo chciałabym, żeby tym razem znalazło się więcej czasu na te spacerki, które ratują moje zdrowie i psychikę] oraz czas na najważniejsze wydarzenie roku dla miłośników książek: targi w Krakowie. Cieszę się, szykuję walizeczkę i... portfel ;-) bo widziałam już u wydawców na stronach, ile fantastycznych nowości szykują. Polecam jesiennej uwadze! :-)

8 komentarzy:

katooola pisze...

Gratulacje dla zwyciężyni :) to prawda jeszcze nie czas na jesienne zbiory, kasztanów mało, liście jeszcze zielone ale dobrze, że jeszcze ciepło.

Czarna dama pisze...

A koło mnie jest jedno drzewo które dosyć ładnie obrodziło i co idę z psem na spacer to znoszę kasztany. Wczoraj po jednym tylko spacerze przyniosłam ich aż 60 sztuk :) Szyszki i jarzębinkę tez już mam, jesienią obowiązkowo znoszę te wszystkie dary natury do domu. Gratulacje dla zwyciężczyni.

katooola pisze...

To zazdroszczę! Ja pojechałam do lasu na rowerze, byłam pod wieloma kasztanowcami i tylko 3 kasztany znalazłam 😒

magdusiaa pisze...

Kasztanów jeszcze nie znalazłam , ale jarzębina, która rośnie u sąsiadów jest prześliczna .
Pozdrawiam serdecznie

Avrea pisze...

Gratuluję!
życzę Ci tych spacerów zresztą nam wszystki i pieknej złotej jesieni w październiku
pozdrawiam

Izabela pisze...

Po wczorajszych wiatrach kasztanów mnóstwo:)) pozdrawiam i gratuluję nagrodzonej

Ania pisze...

Wygrałam! Dziękuję serdecznie za zabawę.
Pozdrawiam serdecznie.

Pasje Violi pisze...

Gratki :)