sobota, 1 sierpnia 2020

976. Rozdanie nr 76

Znów się coś na bloggerze zmieniło... :-/ Eh! Za stara jestem na takie ciągłe unowocześnienia, gubię się w nowych okienkach i ciut stresuję... ale mam nadzieję, że sobie poradzę - w końcu co nieco HTML-a łyknęłam przez te kilka lat, prawda? ;-)

Opóźniony konkurs książkowy z numerem 176 z lipca czas zakończyć i ogłosić, do kogo poleci paczuszka z książkami, której gwiazdą będzie nowa powieść Stephena Kinga Jest krew, a tym szczęśliwcem jest...
...której serdecznie gratuluję! :-)
Obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

6 komentarzy:

katooola pisze...

Gratulacje:) A nowości zawsze wkurzają ale prędzej czy później się przyzwyczajamy :)

Pasje Violi pisze...

Gratulacje!

Czarna dama pisze...

Gratulacje dla wygranej :)

KasiaS pisze...

Gratulacje!

Agnieszka (koczowniczka) pisze...

Dziękuję. :) Kinga znam już z kilku książek. Najbardziej podobała mi się „Misery” – chyba dlatego, że bohater był pisarzem, a ja mam słabość do postaci pisarzy.

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanej.
Też mnie te zmiany troszeńkę wkurzają, jednak staram się poruszać intuicyjnie i jakoś idzie ;-)