poniedziałek, 5 kwietnia 2021

1005. Rozdanie nr 191


Wczoraj byłam na krótkim spacerku wokoło osiedla, bo ani po-zimowo kondycji na razie nie mam, ani nie wolno się nam wszystkim specjalnie przemieszczać [choć policjanta od kilku lat już nie widziałam na ulicy, ale jednak - pilnuję się ;-) ], więc pozostały mi najbliższe domu okolice. Miło było, słonecznie, cieplutko, choć wietrznie. Wierzbowe witki mają już jasnozielone, seledynowe wręcz listki [cudownie się przez ich całą kurtynę przebijają słoneczne promyki! nie widać tego specjalnie na zdjęciu poniżej, telefoniczny aparat nie daje rady, ale - to trzeba na żywo zobaczyć!]; krzaki forsycji bujnie są obsypane żółtymi kwiatkami; kasztany mają już spore, powoli pękające pąki, i... zauważyłam całe dywaniki pięknych fiołeczków! :-) Wiosna, moi mili, wiosna!Dziś siedzę za to w domku, planuję nadrobić korespondencję, mam też ochotę zrobić porządek w pocztówkach artystycznych z czasów PRL-u, bo tylko wrzucam raz za razem zakupy antykwaryczne do kartonu i zrobił się bałagan. Cóż, sama sobie jestem winna... ;-) A poza tym zaraz ogłoszę, do kogo poleci pakiecik „mrówkowy” z dodatkami z konkursu nr 191, a tą osobą jest...

-> Marta <-

...której serdecznie gratuluję! :-)

Obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”. 

* * *

A tak poza tym to moja hoja dipterka postanowiła zakwitnąć!!! :-D A to już sama radość dla mnie! Dziś fotka ukazująca na razie tylko zielone szypułki na krótkopędach [chyba tak to się nazywa?], ale za kilka dni - jeśli wszystko się uda, tfu! tfu! - zrobię zdjęcia kwiatowych koszyczków. :-)


7 komentarzy:

Marta pisze...

Ale niespodzianka! Dziękuję i bardzo się cieszę :) Miło popatrzeć na wiosenne zdjęcia.
Życzę powodzenia w porządkach pocztówek :-)
Pozdrawiam serdecznie

KasiaS pisze...

Gratulacje dla Marty!
Uwielbiam fiołki :-) Zawsze kojarzyć mi się będą z moimi Dziadkami :-) taką wielką kępę mieli w ogródku i jako dziecko nos wpychałam w nią i upajałam się tym pięknym zapachem :-)
pozdrawiam :-)

katooola pisze...

Gratuluję kwiatka :) ja nie mam do nich ręki, pozostają mi leniwe sukulenty:D

Aga S pisze...

Piękne zdjęcia, wiosna już zagląda, a u mnie za oknem dziś śnieg... Pozdrawiam

justiti pisze...

Czekam na zdjęcia kwiatka :)

Martha pisze...

Piękny kwiatek

Satta King | Sattaking pisze...

This is what i was looking for thak you for sharing this amazing post. keep on posting these kind of nice post. satta king has turned into a real brand to win more cash in only a brief span. Subsequently, individuals are so inquisitive to think about the procedure of the game. Here we have brought a few procedures that will help you in understanding the best approach to gain cash by the sattaking. Also find the fastest satta king result & chart online at Online Sattaking