niedziela, 19 grudnia 2021

1031. Rozdanie nr 203


Wianek na drzwiach jest, światełka gdzie tylko się da w domu są, świeczki też porozstawiane, i zimowe maskoty, i na żyrandolu wiszą porcelanowe gwiazdeczki, i... mam nadzieję, że czegoś nie zapomniałam, bom ciut już zestresowana, nadaktywna itd. ;-) ale będzie dobrze, musi być... Całą niedzielę spędziłam w domu, raz pod kordełką, raz pod kocem na fotelu, by zaraz się przenieść do kuchni na kawkę i wyjadanie z lodówki, a potem klapłam przed komputer... nooooo jakby to powiedział mój Tato: „kręcę się dziś jak smród po gaciach”. ;-D ale takie dni też muszą być, prawda? Leniwe, bezcelowe szwendanie się też miewa sens. ;-)

Czwarty przedświąteczny konkurs książkowy numer 203 za nami. Jeszcze zanim powiem, do kogo polecą książeczki, przyjmijcie moje podziękowania za to, że... po prostu za to, że jesteście. Miło mi. Bardzo dziękuję. :-)

A paczka poleci do...

-> Aga S <-

...której serdecznie gratuluję.

Obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

Zaraz ogłoszę ostatni konkurs książkowy przedświąteczny [bo następne będą w trakcie i już po świętach ;-) ]. Zapraszam!


6 komentarzy:

Natalia F pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Natalia F pisze...

Gratulacje dla Agi:)

Leacathy pisze...

Gratulacje :)

Miłego wieczoru.

katooola pisze...

Gratuluję 🙂

Aga S pisze...

Dziękuję- niezmiernie miła niespodzianka:) Dziękuję za super zabawę i biegnę pisać maila ;)

Ania pisze...

Gratuluję!