sobota, 8 stycznia 2022

1037. Rozdanie nr 206

Oto mamy nowy rok... Niech nam wszystkim przyniesie upragniony spokój, bezpieczeństwo, dużo zdrowia, słoneczka i uśmiechu na twarzy. Bardzo tego potrzebujemy, mam wrażenie, takiego oderwania od szalonych pomysłów, od wszechobecnej pogardy, kłótliwości, niepewności, stresów i absurdów dnia codziennego... Wszystkiego dobrego!

* * *

Ostatni konkurs książkowy roku 2021, ten z numerem 206 -> zamknięty! Paczka z książkami, m.in. przygodami Arsèna Lupina, i innymi niespodziankami poleci do...

-> Natalia F <-

...której gratuluję! :-)


Obowiązkowy przypisek: „Będę potrzebowała podstawowe dane do wysyłki. U dołu strony znajduje się mój adres mailowy [wraz z regulaminem konkursu], na który poproszę je podesłać. Jednocześnie zapewniam, jak zawsze wielokrotnie podkreślając!, że nigdy nikomu nie przekazuję adresów swoich Czytelników – wykorzystuję je wyłącznie do wysyłki książek z danego konkursu, po czym usuwam z pamięci komputera itp. itd.”.

* * *

A ja wracam do prostych, zwyczajnych przyjemności. Mam wolny weekend i „nie zawaham się go użyć”. ;-D Czego i Wam serdecznie polecam! Pa!9 komentarzy:

Czarna dama pisze...

Miłego wypoczynku Ci życzę :)

Elunia pisze...

Miłego wypoczynku :)
Gratuluję serdecznie Natalii.

Natalia F pisze...

Bardzo się cieszę, że los się do mnie uśmiechnął tak z początkiem roku :)
Pozdrawiam

Natalia F pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
justiti pisze...

Super!odpoczywaj i korzystaj z wszelkiego typu przyjemności ...

barbaratoja pisze...

Mam nadzieję, że nic nie zaburzyło Twojego odpoczynku.
Gratuluję wylosowanej

Ania pisze...

Gratuluję!
Pozdrawiam serdecznie.

Ula H. pisze...

Gratuluję !!! Jak fajnie mieć wolny weekend i naprawdę wolny !!! Ja póki co w książkach siedzę z powodu nauki... i już powoli zaczynam mieć tego dość, ale dam radę ! Pozdrawiam ciepło :))

Pasje Violi pisze...

Gratulacje